Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-03-17, 12:43   #1843
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE cz. VIII

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Biała Damo - wspaniały zbiorem, mnóstwo rzeczy godnych uwagi, podziwu i pozazdroszczenia. Nareszcie doczekałam się wglądu Twoich wspaniałości
Pięknie

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Biała D czekalam na to ! ihih : love:
mozesz mi napisac które cienie najb lubisz?? sa najtrwalsze najb napigmentowane itd.

i tutaj Cię zaskoczę, bo ja najbardziej lubię art deco ck też fajne są i clinique... za to największe moje rozczarowanie to cienie diora i ysl (kolory są śliczne, ładnie nasycone, ale niestety osypują się, nawet na bazie, za taką cenę spodziewałam się super jakości, ale niestety)
Cytat:
Napisane przez Kluska20 Pokaż wiadomość
Jakie cudeńka Przecudowny zbiór! Godny pozazdroszczenia

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość
A powiedz jak pryzmy Givenchy? Bo dla mnie to wielka zagadka póki co, a wiem że mają wieeeeele fanek
pryzmy to moja miłość... jak mi się skończyło pierwsze opakowanie, to zakupiłam sobie 3 na zapas( mam odcień soft white i delicate beige 2x)... u mnie świetnie matują, długo się utrzymują na skórze, są drobniuteńko zmielone, taki pyłek, który nie tworzy maski ... pięknie pachną... nie zapychają ... no ideał normalnie w Polsce niestety są dostępne tylko 3 odcienie i nie we wszystkich Sephorach jest kolorówka Givenchy

Edytowane przez Biała Dama
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:47
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując