Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-13, 19:14   #3845
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Wstawiam fote moich super leciutkich i wygodnych butkow z V Załącznik 6481761

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koturny

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość

teraz zamówiłam, bo już musiałam wyjść rano
zamówiłam aniołka muse i konturówkę bezbarwną

dopiero wróciłam z czd, sprawnie wszystko poszło, ale bzdury jakieś w pomiarach powychodziły, w nosie z nimi


przyszły sandałki z V
dobre na młodą - wielkie uff ( wyglądają jak koszmarki, ale maja być wygodne)
o i paczkomat woła
jutro już, nie mam siły
za zakupy. , żeby pomiary pozytywnie się wyjaśniły.

Amyz;61690811]w moim D tej bazy jeszcze nie mają ale nałożyła mi Armaniuszowa konsultantka ta nową wersję podkładu Maestro i niestety mi sie podoba [COLOR=Silver]

kupiłam puder sypki Armaniego i tusz Eyes to kill od konsultantki Armaniego dostałam do zakupów mini tusz Armaniego, próbkę Si, odlewkę rozświetlacza, odlewkę tego serum

aaa i zapisałam się na sobotę na lekcje makijażu z marką Armani była któraś na takim czymś? jak to wygląda? trzeba coś kupić? [/QUOTE]

Za zakupy i próbki. Nigdy w D nie dostałam próbki do zakupów

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Ja kliklam rzodkiew z kartami bo i tak planuję robić zakupy w stacjonarce ,to jak znalazł


Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Byłam w S. i kupiłam podkład Shiseido w jaśniejszym kolorze i jedenzestaw RS EL.
Dostałam miniaturę kremu Givenchy i miniaturę podkładu Teint Couture. Do tego odlewka podkładu Synchro.
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora