Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek Bio-Oil na blizny i rozstępy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-05, 16:59   #20
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Olejek Bio-Oil na blizny i rozstępy

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
Korah, Ty wolisz wierzyć w "rzetelne" badania naukowców, ja wolę sprawdzić. I na poparcie moich słów jest masa dowodów w postaci opini osób, które stosowały olej kokosowy właśnie przy cerze tłustej i trądzikowej. A badania bez problemu można sobie "kupić" i mieć wynik, za który się płaci. To tak apropos rzetelności badań. Dopóki na własnej skórze się nie przekonasz, to możesz co najwyżej sobie gdybać. A pisząc w ten sposób możesz skutecznie zniechęcić kogoś do spróbowania, komu może akurat ten olej by pomógł.

I powiedz mi, że taki rafinowany olej ma lepszy wpływ na cokolwiek niż nierafinowany? Bardziej odpowiedni dla alergików? Że niby co tam takiego uczulającego zostało usunięte? Zapach? Smak? Witaminy? Bo że dodatkowo jest potraktowany chemikaliami, to pewnie dla alergików super. Albo dla dzieci...
No ale badano najprawdopodobniej wpływ oleju rafinowanego, bo takowy jest bazą kosmetyków...

Pisałam już 2 razy i napisze po raz trzeci, że jak stosować, to olej nierafinowany, bo nie jest on pozbawiony swoich właściwości antybakteryjnych, antywirusowych i antygrzybiczych itd. Może faktycznie okaże się komedogenny, ale dopóki się nie sprawdzi, to nie wiadomo jak cera na niego zareaguje, a wiele osób w ten sposób pozbyło się trądziku, bo:
Tu (https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ologiczny.html) na KWC można opinie poczytać - generalnie:
42% *****
34% ****


Poza tym już chyba lepiej stosować komedogenny olej kokosowy niż parafinę i inne chemiczne "cudy'.

Pozdrawiam
Ale spokojnie, proszę przeczytaj jeszcze raz co napisałam, bo chyba nie zrozumiałaś przekazu, a wmawiasz mi i zarzucasz rzeczy, których nigdzie nigdy nie wypowiedziałam i wręcz daleko mi do nich, np już w pierwszym zdaniu to, że wierzę TYLKO w teorie naukowców. Cytujesz coś bez adnotacji o autorach, ew. źródłach, dla mnie nie są to rzetelne informacje, mogłabym się spierać w kilku kwestiach, ale nie czuję potrzeby, bo każdy musi się sam na sobie przekonać, co mu pasuje a co nie. Ja również pozdrawiam.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-08-06 o 13:59
Korah jest offline Zgłoś do moderatora