Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-04-16, 22:50   #2423
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Kukurydziana, najlepiej błyskawiczna, bo jest najdrobniejsza, są różni producenci, u mnie najczęściej można dostać z tych bardziej ekologicznych marek kaszkę "Ania", ale nieekologiczne też mi nigdy krzywdy nie zrobiły, może być też mąka kukurydziana, a jak ktoś ma w domu narzędzie do mielenia, np młynek do kawy, to ma szerokie pole do popisu, bo można każde ziarna zemleć, ja mielę ryż brązowy. Są gotowce ryżowe, więc czemu w domu takiego nie zrobić, zainspirowała mnie do działania maseczka Balm Balm hibiskusowa. Od 3 lat nie kupiłam peelingu, nawet do ciała, dopiero ostatnio skusiłam się na ten Avonowski, bo akurat miałam okazję i go pamiętam, że lubiłam, a tak to nie potrzebuję, bo mam swój domowy i mieszam z czym akurat chcę, żelem i olejem do ciała, miodem, mleczkiem do twarzy. Nawet jak mam ten z Avonu, toi tak nie odstawiłam mąki, bo po prostu jest najlepsza i dozuję sobie tez wedle uznania, a jak kiedyś mi się trafiły peelingi, które były za słabe ( głównie z ShinyBoxu), to sobie je wzbogacałam też tym mielonym ryżem. Same korzyści, zero wad i każdy by się zdziwił skutecznością.
I taki peelingu jeszcze nie słyszałam tylko z kawy i owsianki.

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Ale mówisz o skuteczności kaszki czy ryżu?
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora