Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-25, 08:18   #2929
201607231711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 958
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez cassie91910 Pokaż wiadomość
A co sądzicie o ziołach ? Ostatnio miałam wysyp i przecieram twarz herbata rumiankowa maczam waciki i trzymam wcześniej próbowałam tez przecierać zielona herbata obecnie kupiłam herbatę z bratka, wydaje mi sie ze pryszcze sie zasuszyly i jest lepiej chociaż nie do końca. Ktoś próbował takich sposobów ?

Próbowałam czystego neem. Maska na twarz, włosy i skore głowy. Dobrze goiła. Rozjaśniała cerę i przeciwdziałała powstawaniu zaskórników. Najcześciej rozrabiałam z jogurtem naturalnym, albo z hydrolatem, Glinka i olejem.

No i tylko przy neem i/lub naturalnej hennie mialam 100% zdrowy skalp. No i dobrze działa na porost.
Na włosy tez dobrze działa, zmiękcza i wzmacnia, ale efekt jest po pierwszym myciu od spływania maski. Ja splukiwalam sama woda, odcisnelam z wody, zawinelam w ręcznik. Potem ręcznik ściągnięty i czekanie aż same wyschną. Nie mozna ich czesać! Wydaje sie, ze mamy jeden wielki kołtun, jak po naturalnej hennie, ale jak same wyschną( za dwie , trzy godziny) same sie rozplacza. Taki offtop o włosach.
201607231711 jest offline Zgłoś do moderatora