Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-13, 21:45   #4098
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIX

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Na razie coffee co polecałaś a jaka reszta to się okaże, zaczyna mnie to wciągać


Boskie opakowanie szminki ale kolor chyba nie mój

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------


Ty na jaką polujesz?
Coffee koniecznie

Ha ha, mówiłam, ze to wciaga Ja w ciągu ostatnich 2 tygodni nabyłam 6 szminek maca

Ja bym sie tak bardzo zdjęciem nie sugerowała, bo na zywo moze na ustach moze sie okazac fajna - stawiam $ przeciw orzechom, ze będzie super

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Też bym nie umiała podjąć decyzji



A co nie tak z Armaniuszem?

Jak pytałam Macówki ostatnio, to bardziej mi nowy pędzel zachwalała niż ten puder

Muszę dotrzeć do S. a też mnie skręca z ciekawości.
W GK można kupić słoiczki na stoisku z rzeczami do paznokci na -1

Możesz zawsze wymienić zamówienie w S.

Czekam, nie spieszy mi się Jak teraz jest rabat na twarz, to potem pewnie będą oczy i usta.

Myślałam, że kliknę 109 + jeszcze coś i nie chce rabat wejść Macowe rzeczy mają jakieś głupie kategorie...
Tos mi pomogła

A ponoc do mieszańców niezbyt Cóz swieic sie nei chce, a za taka cene tym bardziej

Jaki pędzle? Chyba do tyłu pędzlowo jestem

Ja wiem, ale miałam swoje w domu, tylko skleroza mnie ogarnęła A szkoda mi płacić za coś, co mam w domu

No nie bardzo - boxa nie wymienię

No najlepiej poczekaj

Czasami tak bywa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora