Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-11-10, 20:30   #431
kudlik_kk
Zakorzenienie
 
Avatar kudlik_kk
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 26 724
Dot.: Nie samym denkiem człowiek żyje, czyli nowości w kosmetyczce :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Bardzo fajne Ciekawa jestem tego pomarańczowego tuszu. Ogólnie mam fazę na te produkty, ale mam 10 maskar, więc na razie powstrzymam się przed kupnem nowych. Nie ma co przesadzać, bo szkoda żeby niektóre potem leżały i wysychały
Miałaś już wcześniej ten żółty Lovely czy skusiłaś się pod wpływem opinii? U mnie się niestety nie sprawdził. Wolę zielony stymulujący wzrost rzęs. Tę wersję Spectacular me też kiedyś miałam i z tego co kojarzę to była całkiem spoko. Chyba dość naturalny efekt dawała. Mi pasowała, ale zależy co kto lubi
Jeżeli chodzi o pomarańczowy - kupiłam po raz kolejny. Dla mnie rewelacja. Świetnie pogrubia i wydłuża oraz daje piękny czarny kolor. Szczotka silikonowa identyczna jak w eveline big volume lash bio takim zielonym grubasie
A żółty też odkupiłam już drugi raz. nie był zły więc taki na co dzień niezły


Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Widzę, że kupiłaś ten piasek z MissSporty ja wczoraj go zmyłam.
Daj znać jak te tusze się sprawują ;P
Kupiłam, superaśny lakier!!!
Co do tuszy za pomarańczowy mogę ręczyć że jest fajny. Żółty niezły, reszta na próbę kupiona



Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość
400ml- ok.16zł
Który z tuszy wart zakupu?
MMMMM mam chętkę na ten żel
A który tusz? Pomarańczowy jest super, żółty też niezły, o reszcie trudno powiedzieć, bo do testów kupiłam
__________________





21. 10. 2015 - teoria: podejście pierwsze i ostatnie: 74 / 74
03. 12. 2015 - praktyka: podejście pierwsze i ostatnie


kudlik_kk jest offline Zgłoś do moderatora