Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Rozjaśniacz w spray'u !!Joanna, Reflex Blond-zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-14, 06:21   #850
Crocifissa
Raczkowanie
 
Avatar Crocifissa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Aleksandria
Wiadomości: 182
Dot.: Bardzo proszę o fotki po REFLEX BLOND JOANNA

Cytat:
Napisane przez cierra Pokaż wiadomość
Ja robiłam na średnim brązie i rozjaśniło mi włosy, zwłaszcza u nasady, każdy sie pyta czy farbowałam włosy, zużyłam 1 op. czyli 4 serie (mam grube i długie wlosy) i 2 psikniecia. Chcialabym jeszcze rozjaśnić, zwłaszcza włosy od połowy długości ale zauważylam że bardzo zniszczyly mi sie koncówki, strasznie porozdwajały sie i nie wiem czy kontynuowac (staram sie obcinac posiepane końcówki). Troche szkoda mi włosów, zatsanawiam się czy nie nałozyc jasnego blondu (dążę do ciemnego blondu/jasnego brązu), ale boję sie ze efekt będzie nieronomierny.
No właśnie ze względu na zniszczone włosy przestałam używać rozjaśniacza. Pofarbowałam włosy na ciemny brąz, ale strasznie mocno mi złapało, wyszedł czarny, który się sprał ale było widać prześwity. Po drugim farbowaniu było w porządku i póki co nic już nie robię włosami, bo wychodziły mi niemalże garściami. Dlatego polecam farbę Garniera, bo one nie niszczą tak bardzo włosków, a łapią praktycznie z każdego koloru. No i trzymać ciut krócej niż to na opakowaniu napisali, bo rozjaśniane łapią szybciej.
Crocifissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując