Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Partner dla motocyklistki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-10-01, 10:21   #3
la'Mbria
Zakorzenienie
 
Avatar la'Mbria
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Shmalzberg
Wiadomości: 7 002
Dot.: Partner dla motocyklistki

[1=dbff611010d7beb2d6d465d d69f947a5f4eb32a8;3684720 9]Motocyklistka to kobieta jak każda inna..osobiście bardzo mnie denerwuje jak dziewczyny jeżdżące na moto, jako plecaki czy właścicielki kreują się na inny typ kobiety, często mówią, czy piszą jakie one to są inne od "zwykłych" kobiet, jakie wyjątkowe i w ogóle miód malina[/QUOTE]
nie zgodzę sie,wiesz Maleństwo Ty możesz postrzegac motocyklistki jako zwykłe, normalne kobiety...ale zapytaj kogokolwiek kto nie jeździ i nie zna zbyt wielu motocyklistów jak widzi motomaniaków...
zaraz się posypią texty "dawcy organów"
trumny na kółkach
wariaci
idioci bez pomyślunku,, samobójcy i tak dalej...
niestety obraz motocyklisty (ogólnie nie tylko kobiet) w społeczeństwie nie jest zbyt pochlebny, często ludzie mają bardzo stereotypowe wyobrażnie, że albo "metalo-harleyowiec" z brodą do pasa, i skórzanej kurtce, albo nastolatek na ścigaczu..ewentualnie spotkałam sie z opinią- stary dziad, który chce podrywać młode laski na wypasionego harleya

A jak do tego dojdzie wiedza, że motocyklem jedzie "baba", a nie facet...to juz w ogóle dziwadło. Ja osobiście spotykam się z wieloma negatywnymi opiniami co do motocyklistów, o kobietach na motocyklach słyszałam albo "ochy i achy" że wspaniale i właśnie silne, niezalezne kobiety...albo "wariatki, jakieś zboczone, kto to widział..."
Ja na razie motocykla nie mam, ale moje plany zakupu na przyszły sezon rodzina skomentowała tak "tyś zdurniała! przecież masz dla kogo żyć! masz male dziecko co cię porąbało?dawcą nerek chcesz zostać? opanuj sie" ani jednego pozytywnego komentarza
Osobiście uważam, że (ale to tylko moja opinia wyrobiona na podstawie moich doświadczeń), motocyklistka musi być silną kobietą psychicznie, bo niestety ludzie niechętnie patrzą na "babę na motorze" to coś w rodzaju dziwactwa, jak trzeci sutek ...oczywiście cały czas pisze o właścicielkach motocykli a nie o plecakach. Bo plecaczki jakoś ludzie znoszą lepiej, jakby to było mniejszze zło siedzenie z tyłu za "kierowcą"
__________________
jedyne miejsce gdzie sukces jest wcześniej niż wysiłek, to słownik

jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować...
la'Mbria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując