Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-12, 16:27   #3664
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Ja próbowałam z Alepem z Organique, pierwszy tydzień było w miarę ok, potem przesusz i swędzenie, więcej swędzenia i więcej kropek. Także nie wiem czy dla alergików to dobre mydło I czemu takim staruchom jak ja zostaje skaza białkowa?!
Ja sobie kiedyś kupiłam 100% olej laurowy, zmasakrował mi twarz, a użyłam go dosłownie 2 razy punktowo i raz dodając do czegoś. Śmierdziel i bardzo silny środek jak dla mojej cery Niektórzy widać są na niego wrażliwi i być może jeśli jest w mydle, to też tak zadziała.

Natkaa, Promolcia, oby dobrze się to skończyło

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Moje ostatnie nabytki z Maurelii 1 fota,i urodzinowe od koleżanki 2 fota:
W tym roku już nic a nic nie kupię,ale na odwyk jeszcze nie idę za długa wish lista
Na zdjęciu brakuje jeszcze ślicznego Mikołajka na razie zamieszkał w pracy.Wszystko było zapakowane w piękne pudełko do którego była włożona lawendowa karteczka karteczka o zniewalającym lawendowym zapachu jak wszedł pan z DHL to myślałam że to on tak pięknie pachnie.W pracy jak zobaczyli jak zapakowana jest przesyłka to padli.
Kusi mnie jeszcze Olejek Phytemy do włosów i szampon z kwasami owocowymi ,tak 2-3 razy w miesiącu można by go używać do oczyszczania skóry głowy przypuszczam że lepiej działałyby inne kosmetyki.
Ja wziełam ten z żeń szeniem i guaraną -wzmocnienie.
Maurelii II na początku jest dość słodki czuje się wyraznie wanilię po jakimś czasie staje sie bardziej kwiatowo świeży jest napradwdę ładny.
Maurelii II for him jeszcze nie obwąchiwałam bo jest pięknie zapakowane a perfumy dołożę do prezentu.
Hydrolat z nieśmiertelnika(kocanki) pachnie o wiele lepiej niż kocanka którą do tej pory znałam ,kupiłam ją z myślą o wzmocnieniu naczynek .

W gratisie dostałam właśnie perfumy for her II(lekko przetarty napis) i nowe mydełko z oślim mlekiem do cer suchych i wrażliwych zobaczymy czy zastąpi Gamilę.

Susabee przy okazji wyślę Tobie połowę tego mydełka bo to jest to nasze obiecane
piękne

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-12-12 o 16:25
Korah jest offline Zgłoś do moderatora