Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 07:03   #3684
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Anula, a zapach szybko wietrzeje? Chyba po prostu przy zamówieniu poproszę o próbkę kremu, będzie najlepiej. Naprawdę róż nie toleruję, nie to, że mi się nie podobają - ja jak je czuję to jest mi niedobrze i zaczyna mnie migrenowo ćmić.
albo szybko wietrzeje, albo szybko się do niego przyzwyczajam, bo krótko czuję zapach.
Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jestem zdegustowana, więc bez żadnych oporów mówię kto wysłał mi niepełnowartościowy produkt podczas dnia DDD. Sklep nazywa się argani.pl i oto co napisała mi pani stamtąd, po moim drugim mejlu, gdzie byłam bardziej stanowcza:

"Witam serdecznie
Bardzo mi przykro, że zgłasza Pani uszkodzenie produktu. Wszystkie kosmetyki w naszym sklepie są właściwie przechowywane. Produktów tych nie odkręcamy przed wysyłką. W tej chwili mamy w magazynie 2 szt tego produktu i po odkręceniu produkty wyglądają bez zarzutu.

Zgodnie z procedurą reklamacji bardzo proszę o odesłanie towaru przesyłką poleconą ekonomiczną Poczty Polskiej. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Reklamację rozpatrzymy jak najszybciej.Zgodnie z regulaminem reklamacja rozpatrzona będzie najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru. W przypadku uznania reklamacji zostanie zwrócony również koszt odesłania towaru przez klienta.

W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt."

Zobaczcie zdjęcia, oceńcie same, bo może się czepiam. Jestem zdegustowana tym, że muszę czekać na jakieś rozpatrzenie i jeszcze dołożyć do interesu, kiedy na pierwszy rzut oka widać, co wart jest kosmetyk. Nie wiem czym go zalano, na skórę tego nie nałożę, bo się boję. A jak reklamacji nikt nie uzna, to co? I tak oto wyszłam na DDD jak Zabłocki na mydle. Dosłownie. Tutaj przymniał mi się estyl.pl, który tak ładnie załatwił sprawę z Promolcią...
ciekawe
biorąc pod uwagę, że słoiczek ma zakrętke to przeciez niemożliwe, żeby folia pod wieczkiem się oderwała
ale najwazniejsze, że Ci wymienią i zwrócą kasę za odsyłkę bo niektóre sklepy nawet tego nie chcą robić


Ja miałam w tym roku tylko jeden maleńki zakręcik z DDD.
Zamawiałam żele do twarzy i jedną próbkę harbfarmacy na iwos - sklep przysłał mi inną próbkę niż chciałam. Zwykła pomyłka, przy takim nawale zamówień wogóle nie byłam zdziwiona. Nawet zastanawiałam się, czy wogóle im głowę zawracać, bo to tylko próbka... no ale napisałam, bo akurat zamówiłam balsam skórze na ratunek, którego nie znam, a dostałam bosko lekki krem, który znam od podszewki
Ale ponieważ iwos to iwos to jak zwykle reakcja była natychmiastowa i na najwyższym poziomie - nie dość, że mnie Pani przeprosiła (a to naprawdę drobiażdżek, nie było za co przepraszać) to właściwą próbkę dostałam w tempie błyskawicznym.

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 08:02 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44135771]Twoja racja jest oczywista, ale oni muszą trzymać się regulaminu i w końcu uznają Twoją reklamację, bo ewidentnie widać, że to nie mogło powstać w tak krótkim czasie- nie bardzo więc mają inne wyjście, tak sądzę; trzymam kciuki

Ja też reklamuję pewien produkt i przy okazji dowiedziałam się, że Phenome wycofuje się z Pl, ponieważ nie odnieśli spodziewanego sukcesu i mają zamiar sprzedawać tylko na rynkach zagranicznych[/QUOTE]
no wiesz co......
polska firma wycofuje się z z polski????
porażka
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora