Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-12-13, 08:34   #3687
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Jestem zdegustowana, więc bez żadnych oporów mówię kto wysłał mi niepełnowartościowy produkt podczas dnia DDD. Sklep nazywa się argani.pl i oto co napisała mi pani stamtąd, po moim drugim mejlu, gdzie byłam bardziej stanowcza:

"Witam serdecznie
Bardzo mi przykro, że zgłasza Pani uszkodzenie produktu. Wszystkie kosmetyki w naszym sklepie są właściwie przechowywane. Produktów tych nie odkręcamy przed wysyłką. W tej chwili mamy w magazynie 2 szt tego produktu i po odkręceniu produkty wyglądają bez zarzutu.

Zgodnie z procedurą reklamacji bardzo proszę o odesłanie towaru przesyłką poleconą ekonomiczną Poczty Polskiej. Do odsyłanego towaru należy dołączyć dowód zakupu.

Reklamację rozpatrzymy jak najszybciej.Zgodnie z regulaminem reklamacja rozpatrzona będzie najpóźniej w ciągu 14 dni od daty otrzymania przez Sklep przesyłki z reklamowanym towarem.
W przypadku uznania reklamacji, towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (np. z powodu wyczerpania zapasów towaru), Sklep zwróci Klientowi równowartość ceny towaru. W przypadku uznania reklamacji zostanie zwrócony również koszt odesłania towaru przez klienta.

W razie dodatkowych pytań bardzo proszę o kontakt."

Zobaczcie zdjęcia, oceńcie same, bo może się czepiam. Jestem zdegustowana tym, że muszę czekać na jakieś rozpatrzenie i jeszcze dołożyć do interesu, kiedy na pierwszy rzut oka widać, co wart jest kosmetyk. Nie wiem czym go zalano, na skórę tego nie nałożę, bo się boję. A jak reklamacji nikt nie uzna, to co? I tak oto wyszłam na DDD jak Zabłocki na mydle. Dosłownie. Tutaj przymniał mi się estyl.pl, który tak ładnie załatwił sprawę z Promolcią...
To w końcu odkręcają te produkty przed wysyłką czy nie odkręcają

Może zróbmy jakąś listę sklepów nie polecanych, co? Bo ja na przykład to się trochę gubię
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2013-12-13 o 08:35
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora