Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan - Pamiętnik - Część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-04, 19:27   #1499
Saga76
Zadomowienie
 
Avatar Saga76
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 031
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część II

Cytat:
Napisane przez Angi74 Pokaż wiadomość
No tak,teraz rozumiem .Kłania się to ,ze nie czytam każdego posta i połowa wiadomosci mi umyka.Sago,kochana wygląda na to ,ze mam podobne plamy jak kiedyś Twoje.Przypomnij mi kiedy zastosowalaś Cosmelan i jak długo go stosujesz? Robiłas Cos.1 i Cos.?
Pierwsza maske cos.1 mialam w pazdzierniku.Od tamtej pory stosowalam cosm.2,z czasem doszlam do 2-razy w tygodniu na noc.Mialam wtedy cosm.new formula i nie przechodzilam tego,co za drugim razem w lipcu.Plamy nie zniknely za pierwszym razem,wiec zaryzykowalam z drugim zestawem.Nie wiem,czy tamta maska byla lagodniejsza,czy moze moja skora tak zareagowala po dlugim stosowaniu cos.2,ale 2tygodnie w lipcu mialam naprawde ciezkePo powrocie do Szwecji w 15 dniu kuracji zaczelam szkole i wszystkim musialm tlumaczyc,dlaczego taka czerwona jestem na twarzyNajpierw byla wersja,ze sie za mocno opalilam,a potem ze dostalam uczulenia na slonce.Ciagle gdzies mi skora zlazila.Ciagle tez smarowalam sie jakims tlusciochem i filtrem.
Angi dla Ciebie wstawilam zdjecia moich plam.
Saga76 jest offline Zgłoś do moderatora