Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-15, 10:57   #2991
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Dziewczęta, któraś z Was ma lakier z tej metalicznej kolekcji Miss Sporty? Ja dziś byłam w Rossie, zmacałam wszystkie trzy i teraz żałuję, że ich nie wzięłam.
Medi, do końca boxu obowiązuje wszystkich zakaz kupowania
Po boxie możesz wykupić wszystkie i tyle ile tylko zdołasz unieść

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Dzem dobry

niech bedzie dobry dla Was bo ja juz ciezko pracuje (taaa wlasnie widac )
i za duzo nie spamowac i pazury pokazywac co bym miala co ogladac

chyba mi gorzej
Ja też ciężko pracuję. Widać

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;3865416 3]
A... bo ja już myślałam, że ten topper to każdy zna i ma. I tylko ja się jaram czymś, czym wszyscy się jarali pół roku temu
[/QUOTE]

Nie każdy ma. Ja nie mam. Oglądałam go, ale ostatecznie zawsze odkładam na półkę

Cytat:

Najlepszy był wczoraj małżon, coś tam pojękiwał, że za blisko krawężników jadę, że za szybko, że za późno zaczynam hamować (guzik prawda ). Przymknął się dopiero jak dojeżdżałam do progu zwalniającego a on z paniką "Hamuj!!!". Olałam go i przejechałam swoim tempem tak że autem nawet nie zakołysało. Chyba wtedy dotarło do niego że przesadza, a potem mnie przepraszał, bo stwierdził że nie jest przyzwyczajony do jazdy na fotelu pasażera (że tam się inaczej czuje prędkość i odległość). I że on po kilkunastu latach jazdy za kółkiem czuje się nieswojo jak nie ma kontroli nad pojazdem, ale się poprawi. A sam jeździ dużo bardziej gwałtownie. A potem jeszcze spanikował jak wyjeżdżałam z parkingu i w krzyk, żebym patrzyła w lusterka bo nasz samochód jest dużo dłuższy niż fabie na kursie. Taaak... wrzasnął akurat jak patrzyłam od dłuższej chwili w lusterka... Od następnego razu jeździ z tyłu obok dziecka.
Tu się jeszcze mogę zgodzić Ale i tak najlepszymi kierowcami są kobiety!


Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zawsze związać i zakneblować mozna.....
To samo pomyślałam

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

A kolejny przykład. Też ostatnio. Zamówiłam w czwartek 2 bluzy, ale miałam problem z kontem internetowym. Coś się blokowało, okazało się, że awaria systemu i opłaciłam wszystko dopiero wczoraj koło południa... A facet i tak wysłał paczkę zanim dostał kasę, bo jak wróciłam wczoraj z pracy, to bluzy już na mnie czekały. To się nazywa zaufanie do klienta
Też mi się raz taka sytuacja zdarzyła. Szok, ale miły Gratuluję wiary w ludzi. Chociaż ja raz też wysłałam zanim dostałam kasę. Ale trafiła mi się fajna kupująca.

Cytat:

Ugotowałam wczoraj gluta lnianego. Uuueeee, ciągnie się jak smarki
Nigdy nie widziałam na żywo żadnego łożyska, ale obstawiam, że ma podobną konsystencję
Jak pierwszy raz go ugotowałam, to myślałam, że oddam obiad Taka wrażliwa wtedy byłam

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Wrzucam moje kombinowane. Nie podobają mi się, wyszły jakoś tak żałobnie
Do tego wkurzałam się przy malowaniu, bo lakier był strasznie zgluciały i zostawiał smugi. Sephora, kurde
http://www.marieclaire.fr/data/photo...se-sephora.jpg
i co pomalowałam to się gdzieś musiałam pazurem dotknąć i ślad zostawał Fakera malowałam chyba 3 razy
Wczoraj był zdecydowanie zły dzień na malowanie paznokci. No i zdjęcia z mojego fantastycznego aparatu w telefonie -.-
W domu trzasnę ze 2 zdjęcia aparatem i idą do zmycia, ale pokazuję, żeby od czasu do czasu jakieś paznokcie się nam przewinęły
Spojrzałam na miniaturkę i myślałam, że wszystkie skróciłaś
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora