Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamy lipcowe 2018 cz. I
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-05, 08:41   #1454
Camelitos
Wtajemniczenie
 
Avatar Camelitos
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 2 467
Dot.: Mamy lipcowe 2018 cz. I

Cytat:
Napisane przez dorka24 Pokaż wiadomość
O wczoraj mam wiszącą na cycku. Zwiększa produkcję? Dzisiaj pół dnia przeleżałam z nią na kanapie. Mam nadzieję że ten kryzys szybko minie, bo to nie po mojemu tak cały dzień spędzać. Czemu to kp jest takie ciężkie. Jeszcze tydzień temu jadła po kilka minut i wystarczało a teraz po pół godziny na jednym. Przy każdym takim kryzysie mam doła że nie mam wystarczająco pokarmu, choć wiem że to nieprawda że tak poprostu jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:54 ----------

Moja też tak ma i to często wieczorem, dlatego karmię ją w otulaczu. Ale też i w dzień są takie okresy że tak robi to chyba te skoki. Nieraz tak ładnie je aż miło, a czasami mam dość i myślę tylko o butli. Zaciskam zęby i karmię bo bardzo mi na tym zależało i zależy. Inaczej sobie wyobrażałam, wydawało mi się że to takie proste jest pokarm i karmię. W pełni rozumiem osoby które przeszły na butelkę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja doszłam do wniosku że teraz miałam kryzys mała też wisiała na cycki i w ogóle ale już przeszło i ten jej skok też już przeszedł

Wczoraj mnie mega zaskoczyła wykapalismy prze 19 i zasnela bez cyca fakt faktem jadła przed 18 ale nigdy jeszcze się nie zdarzyło tak że bez cyca zasnela obudziła się o 22 głodna więc dostała zarelko i poszła spać za to o 6 miała chęci na zabawę (a my nie ) więc załączylam jej karuzele i przez 40 minut patrzyła na nią i na projektor śmiejąc się w nieboglosy a później był wrzask ale mężu ja ululal i spała do 9

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Camelitos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując