Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mamusie listopad 2019- cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2019-06-04, 11:37   #2521
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Mamusie listopad 2019- cz. 2

Cytat:
Napisane przez agnieszka_2293 Pokaż wiadomość
Rodziłam naturalnie i bardzo dobrze wspominam swój poród. Bardzo bym chciała, żeby 2 wyglądał tak samo no może z wyjątkiem wywoływania w 41 tc z 2 strony córka urodziła się z wagą 3150g, to może i dobrze, że się urodziła po terminie[emoji6] Najbardziej przerażona po porodzie byłam jak zobaczyłam ilość krwi na podłodze, to najpierw zapytałam się czy to tyle mojej krwi, jakby ktoś inny ze mną rodził a potem stwierdziłam, że ja to posprzatam [emoji23]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

WYGRAŁAŚ <3

Cytat:
Napisane przez babeczki Pokaż wiadomość
Heej [emoji173]️

Jaka u nas piękna pogoda [emoji7][emoji7]

Dziewczyny wczoraj wieczorem poczulam ruchy i jestem tego na 100% pewna [emoji7][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7]
Mowilam wam wczesniej, ze co kilka dni przez ostatni tydzien jak sie mocno skupiłam i leżałam to wydawało mi sie ze moooze to to, ale moze jelita [emoji12] a wczoraj siedzę sobie na tarasie i rozmawiam z mężem, i nagle cos dziwnie, i to dokladnie to samo tylko dużo mocniej niz wczesniej [emoji173]️ takie nie bulgotanie, tylko jakby wąż od srodka mi smyrnął [emoji23][emoji16][emoji16][emoji16]

Dzis 16+2[emoji5]

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo zazdroszczę - ja takie piórko od wewnątrz czułam tylko raz, teraz cisza, a właśnie kończę 18 tc.

Ja chyba będę miała jako jedna z pierwszych połowkowe, bo już 14 czerwca mamy.

Powiedzcie mi proszę, od kiedy mniej więcej zapisujecie się na szkolę rodzenia?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora