Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zebra
Wątek: Zebra
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-25, 18:07   #23
wiosna007
Raczkowanie
 
Avatar wiosna007
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 264
Dot.: Zebra

nie mam ani jednego stanika w swojej kolekcji, który mnie uwiera, jeżeli uwiera to znaczy ze jest zle dobrany. Push up jest rodzajem stanika, który podnosi piersi i przybliża je do siebie. W tym przypadku moim zdaniem takie rozwiązanie byłoby korzystne. Push up nie musi mieć zadnych wkładek, poduszek i tym podobnych. Po prostu formuje ładnie biust. Zgodzę się, ze wystające ramiączka i zapięcie z tyłu nie wygląda zbyt elegancko, ale są przecież staniki zapinane na szyi z zapięciem z w pasie. Jeżeli taki to tej sukienki nie pasuje, o trudno. Rzeczywiście jest wiele firm, które szyją sukienki, gorsety, które posiadają odpowiednio wyprofilowane miejsca na piersi. Nie odbieraj krytycznych uwag zle, nie są skierowane w Ciebie, ale jeżeli wstawiasz zdjęcia to powinnaś się liczyć, że nie będzie tylko ochów i achów. Ktoś może mieć odmienne zdanie. Przejrzałam Twoje inne wieszaki, rzeczywiście masz upatrzony styl i jesteś w nim konsekwentna. Za to duży +. Fajnie, że potrafisz do tego wpleść najmodniejsze trendy, jak np. motywy zwierzęce, ale nie w klasycznej formie panterki, ale właśnie zebry! Która wydaje mi się mniej zobowiązująca. Co do stanika, jeżeli sukienka ma odkryte plecy spróbowałabym założyć stanik wiązany na szyi, który będzie miał zamiast klasycznego zapięcia na plecach, fajnie kołyszące się sznurki (w kolorze np. czarnym) na plecach... pewnie byłby to jakiś kostium kąpielowy... Ja bym spróbowała , szczególnie ze na stylizacji masz marynarkę i nie byłoby tego widać
__________________
Małżeństwo to bardzo sprawiedliwe urządzenie: żona musi codziennie gotować, mąż musi codziennie jeść
wiosna007 jest offline Zgłoś do moderatora