Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zebra
Wątek: Zebra
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-25, 18:14   #24
kropcia007
Wtajemniczenie
 
Avatar kropcia007
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 2 782
Dot.: Zebra

Cytat:
Napisane przez takaja13 Pokaż wiadomość
No to niestety nie wiesz chyba o czym piszesz bo w primarku po 1 primo nie znajdziesz ZADNEGO CIUSZKA Z DOBREGO MATERIALU,chodzilam swego czasu czesto do primarka po szmatki dla siebie i dla dzieci i co ??? i zadne nie przetrwalo kilku pran bo widac bylo ewidentnie na ciuszku,ze swiezosc juz nie ta,teraz owszem chodze do primarka ale tylko po ozdoby bo maja naprawde tanie i ladne i owszem mozesz kupic sobie jakas kreacje na raz bo po praniu nawet recznym i w najlepszych plynach traci kolori ksztalt,robia sie kuleczki na ciuszkach i nadaja sie do mycia okien lub auta
ja ciuszki cenie sobie z naprawde dobrego materialu,takie ktore przetrwaja dluzej, wole dac wiecej ale gatunkowo ciuszek miec lepszy
moim i zreszta nie tylko bo prawie kazdy angol Ci to powie wiekszosc polek,ze w primarku to mozna kupic chinskie wykonanie,atmosphere to zadna firma to po prostu najtanszy sklep z ciuchamu w uk,jesli bylas choc raz w tym sklepie to wiesz o czym pisze,np o tym jakie ceny sa co idzie w paze z jakoscia i ja te sklepy wygladaja w rodku..czyli jak w lumpeksie
ale kroj kiecki jest jak najbardziej na tak i dziewczyna wyglada oryginalnie,ja sie czepilam po prostu kiecki z czego jest wykonana i z jakiego sklepu pochodzi.
nie wiem wtedy jak pierzesz ciuchy bo ja niektóre rzeczy z primarku mam juz kilka lat bawełniane koszulki wyglądają cały czas tak samo.
Wszystko zależy od tego jak kto dba i z jaką częstotliwością używa ciuchów.
a sukienka b fajna sama czaje sie na maxi tylko w kwiatowy wzór
__________________
"To możliwość spełnienia marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące."


Kwietniowa Mamusia - Maja

kropcia007 jest offline Zgłoś do moderatora