Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz. 2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-10, 15:04   #1696
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Cześć, czołem, dzieńdobry! Najwyższa pora się przedstawić Już co prawda z raz czy dwa się odezwałam, ale dopiero po przebrnięciu przez cały wątek czuję się upoważniona do włączenia się w dyskusję

Przygodę z hybrydami zaczęłam mniej więcej miesiąc temu, oczywiście od zakupu dobrze tutaj znanego zestawu z CS z ledówką. Mądry Polak po szkodzie - przez ten miesiąc zdążyłam się już zaopatrzyć w bazę z Gelisha i top Eco. U siebie cały czas stosuję bazę i top CS, bo kolejne kolory czekają na wypróbowanie i przecież więcej niż tydzień nie wytrzymam Natomiast koleżankom nakładam polecane tu cudeńka. Czasami walczę jeszcze z kolcami przy Gelishu, Eco czasem bąbluje i po kilku dniach widać zabrudzenia w mikro dziurkach (szczególnie przy jasnych lakierach), ale cóż. Trening czyni mistrza

Dzisiaj w planach przerobienie tygodniowego, białego mani na coś innego - przy okazji spróbuję uzyskać efekt matu z bazą CS. Zobaczymy co mi z tego wyjdzie. Jeśli się uda, to pokłony w stronę E-Urszuli!


Swoją drogą muszę Wam przyznać, że czytając Was już od jakiegoś czasu mam wrażenie, że znam Was niemalże osobiście!

Czuszka, zatwardziała strażniczka porządku, pogromca powtarzających się pytań, pierwsza do próbowania nowości

Yashe, od miłośniczki CS do ich ostrej przeciwniczki

Urszula, Asik - moje mentorki, które odpowiedzą niemalże na każde pytanie i rozwiążą niedające spać problemy!

Emka, od amatorki do doświadczonej, zapalonej manicurzystki

I wiele, wiele innych... Jesteście cudowne!
hehe Ordnung muss sein! witamy w naszych skromnych progach
Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
oj tak teraz może nie do końca przeciwniczki, ale z pewnością nie miłośniczki w tym momencie semilaci są dla mnie najfajniejsze ( nie miałam możliwości testować mollona, cnd czy gelisha więc ciężko stwierdzić jak semilac ma się do tamtych firm póki co czekam na swój paint gel z indigo, oby szybko przyszedł bo sobie już całą galerię wzorków przygotowałam heh a właśnie pytanie do osób mających ten żel, czy po pomalowaniu gotowego wzorku topem, folia nie marszczy się jakoś? mam top z eco i w momencie jak próbuję pomalować folię to zaczyna się tak jakby marszczyć i traci swój lustrzany efekt, nigdy nie robiłam wzorka na kleju tylko na warstwie dyspersyjnej więc nie wiem, może słabo się przykleiła.
nic się nie marszczy ja painta mam ale uzywałam tylko dwa razy bo miałam frajerski pędzelek. Teraz kupiłam wypasiony i będę cisnąć biżu jak czas pozwoli
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora