Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 10:11   #1963
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VI + przeogromna dawka plotek :)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
nie wiem, może być i dla mnie za ciemny zresztąteraz testuję proszki, ale przynieś, zobaczymy

ja też zaraz się zbieram, ale jakoś spać mi się nie chce...chyba mam stresa przed jutrzejszym

aaa przypomniało mi się...jak macie puste opakowania po psikaczach (typu mgiełka do twarzy/ciała, odżywka w sprayu do włosów) to chętnie przygarnę
noooo coś ty stresujesz sie nie ma czym a mi gdzies jakos słabo od rana... w życiu nie miałam problemów przy zmianie cisnienia czy cos... a dzisiaj od rana w głowie mi się kręci...
niestety nie mam nic po psikaczach, oba ciągle prawie pełne...

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość

Mgiełko, Orchi, Malinko udanego spotkania zdjęcia pazurów proszę mi zrobić
dzieki nie wiem jak będzie ze zdjęciami ale relację zdamy na pewno
ciekawie się złożyło, że we 3 z jednego miasta jesteśmy i to nie z Krakowa czy Wrocławia tylko z malego Zamościa

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
PS: Fajnie ta Wasza randka się zapowiada
ojjj mam nadzieję, ze pazurki odkurują się szybko..
A randka na pewno będzie super

Cytat:
Napisane przez tibeo Pokaż wiadomość
Wiem, że są różnej długości ale pracuje nad tym
faktycznie są każdy innej długości... mnie by to wkurzało i chyba wolalabym mieć wszystkie krótsze a równe.. Ale to juz zależy od czlowieka
Ile te pekacze stoją?
Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
nie chce mi się parasolki brać bo mi w torebkę nie wejdzie
chyba bede miała ten sam prblem

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:09 ----------

Eeeee Malinka jednak to będzie zdjęcie pazurów może na forum
Ja schnę... zobaczymy co u mnie na głowie będzie... Malinko nie przejmuj się przy tej pogodzie jak wyjdę z doku to będę miec puchaczo-odstawacze dookoła głowy jak nigdy
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora