Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejek rycynowy do włosów - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-16, 18:23   #1018
xestrellax
Rozeznanie
 
Avatar xestrellax
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 849
Dot.: Olejek rycynowy do włosów - część II

Cytat:
Napisane przez WomanInWhite Pokaż wiadomość

To niezły interes, skoro ja płace prawie tyle samo za 30g hehe.
Dokładnie...
Cytat:
Napisane przez HairMania Pokaż wiadomość
Ja za 100g. oleju zapłaciłam ostatnio 7z groszami a firma to ''ProLab''
Moniczka_90 tutaj możesz pooglądać włoski
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=593877
To i tak nieźle, skoro ja zapłaciłam 5 za 30g Więcej nie poproszę mamy o kupno, sama pójdę i nie wezmę pierwszego lepszego w pierwszej lepszej aptece

Cytat:
Napisane przez Melmania Pokaż wiadomość
Ja dopiero raczkuję w temacie dbania o włosy - zaczęłam w kwietniu bodajże i teraz doszłam do etapu, gdzie okazało się, że wcale nie mam prostych włosów
Właśnie odzwyczajam się od suszarki.
Włosy mam bardzo cienkie, ale już fajnie się błyszczą i nie wypadają tak jak w zeszłym roku (stres). Na razie nie mam się czym chwalić, ale mam nadzieję, że niedługo...
Na zdjęciu widać jakie kręciołki mi się zaczęły robić i jak fajnie się włosy błyszczą.
Po paru eksperymentach wiem, że jednak najlepiej służą mi oleje w tym rycyna (oraz Alterra migdał i papaja, gdzie na 2 miejscu w składzie jest Ricinus Communis Seed Oil). Po innych wynalazkach efekt jest gorszy.
Masz bardzo ładne włosy Jakie inne oleje jeszcze ci służą? Korci mnie oliwa z oliwek, ale nie wiem jakie jest jej działanie na włosy.
Cytat:
Napisane przez Melmania Pokaż wiadomość
Oj wcale nie tak łatwo. Zwłaszcza jak się myje włosy rano a przed pracą jeszcze trzeba z psem na spacer wyjść Teraz póki jest ciepło to spoko - mogę wychodzić w wilgotnych, ale jesienią i zimą Może do tego czasu uda mi się przejść na mycie raz na 2 dni i to na dodatek wieczorem

W ogóle jak patrzę na Wasze włosy i co jedna ma gęstszą grzywę to aż mi głupio z tymi moimi lichotami, ale przynajmniej mam motywację.
Zawsze można myć wieczorem, ja tak robię zawsze, kiedy mam zajęcia czy jakieś praktyki itp. i jest ok Chociaż ja mam w przeciwieństwie do wielu osób tak, że wolę swoje włosy po nocy niż tu po myciu, bo nie są tak napuszone.
A co do wyglądu i ilości moich włosów to ja się w ogóle nie będę wypowiadać
Cytat:
Napisane przez WomanInWhite Pokaż wiadomość
Żeby nie było całkiem nie na temat. W końcu dotarła do mnie buteleczka z atomizerem i wczoraj aplikowałam olej rycynowy na skórę głowy i włosy u nasady Wreszcie bezboleśnie i bez wyrwanych włosów, i nawet mogłam zrobić krótki masaż głowy Jestem bardzo zadowolona z tej metody
Ja właśnie też wczoraj znalazłam butelkę po leku do włosów (beznadziejnym swoją drogą) i nałożyłam olejek zmieszany z wodą (ok. łyżka oleju na 30 ml ciepłej wody) i było duuużo lepiej! Chociaż miałam wrazęnie, że są za malo naolejowane, no ale przekonała mnie jedna z blogerek, że im mniej tym lepiej, bo włosy więcej przyjmą A najlepsze jest to, że mam akurat taką fajną butelkę, gdzie ten atomizer nie jest bezpośrednio przy butelce, tylko jest jeszcze taka obrotowa plastikowa rurka, którą można włożyć między włosy i psiknąć bezpośrednio na skalp bez specjalnego rozgarniania
Także polecam psikanie!
Cytat:
Napisane przez natalek_90 Pokaż wiadomość
dziewczyny jak wy mieszacie olejek rycynowy z wodą? probowałam i za nic nie chce taka mieszanka przez atomizer przejść. po prostu sie zapycha. A moze to wina atomizera ?
Może za dużo olejku? Ja dałam ok. łyżkę stołową na 30 ml ciepłej wody, trzeba co jakiś czas porządnie wstrząsnąć.

Dzisiaj pierwszy raz zmywałam olej szamponem dla dzieci Babydream, bo chcę się przestawić na szampony bez SLS. Pięknie zmył olej za pierwszym razem! Ale coś mnie później głowa swędziała...co prawda dziwnie w jednym miejscu, no ale... Mam nadzieję, że to nie od szamponu...
__________________
Fuck fashion. Let's smoke menthols.
xestrellax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując