Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-21, 22:32   #68
justynan01
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Skaryszew
Wiadomości: 838
GG do justynan01
Dot.: Razem raźniej - od 17.08 :) piękna dla siebie i dla TŻ-a :) 10 kg i więcej...

Cytat:
Napisane przez KahlanAmnel Pokaż wiadomość
WOW poszalałaś Ja nie robię 2 kierunków, bo w moim przypadku mija się to z celem
Ja jestem teraz na V roku stomatologii w Szczecinie i dzięki Bogu nie mamy pracy magisterskiej tylko egzaminy w sumie ich będzie teraz 10 w tym roku z tego na 10. sem. chyba 7 a są to egzaminy z przedmiotów, które co niektóre trwały po 3 lata inne 2.
Po tych egzaminach później po roku najpóźniej muszę zdać egzamin państwowy tzn. LDEP z całego toku studiów, który daje mi dopiero prawo wykonywania zawodu i mogę sobie wtedy legalnie w zębach dziubać
A jak się będę chciała dokształcać dalej to są dopiero później po LDEPie specjalizacje, bo żeby się na taką załapać trzeba mieć prawo wykonywania zawodu i też jest ich w sumie chyba 7 a można robić jedną w danym czasie i po skończeniu dopiero brać się za następną. Ale dostanie się na specjalizację czasami graniczy z cudem, trzeba długo czekać bo np w danym roku może nie być w twoim województwie żadnego miejsca na daną specjalizację
I tak jak mówiłam teraz skup się na tym, żeby posiłki wprowadzić o określonych godzinach, organizm się przyzwyczai i nie będzie wołał o jedzenia pomiędzy posiłkami. Sprawdzone na własnej skórze,działa bez zarzutów a miałam wtedy dzień rozplanowany od 7 rano do 22-23 i było tam peeeeełno nauki
Znowu się napisałam jak głupia
hehehhehe no to jestem pelna podziwu klask i:stomatologia klask i:podziwiam podziwiam..... w wogole kierunki medyczne to dla mnie czarna magia :PP i jestem pelna uznania bo tam to ludzie dostaja w kosc ... oczywiscie pod wzgledem przeoranych książek :PP i z tego co napisałaś nie ma wcale kolorowo... ale patrzac na przyszle zarobki hymmmm ze tak powiem problemy finansowe w przyszłości nie beda Ci groziły hehehehhe wiem bo sama juz wydaje krocie na zabki :PPP.... wlasnie w przyszlosci licze na jakies rabaty u Ciebie po znajomosci

co do mojego dietowania to moje kochanie zamiast standardowych chipsów przywiózł owoce, pistacje z sola - troche mu podebrałam, i białą bąbolade zamiast całej paki ciastek czekoladowych :P to juz naprawde sukces :PPP szkoda ze niestety klotnie z jego rodzicami poskutkowału sandwiczami z opiekacza (chleb tostowy, szynka ser zolty, troche margaryny pomidor i keczup) ;/ no nic zapewnie jutro jeszcze cos zjemy malo dietetycznego i znowu 5 dni z dala od siebie wiec i diete bede trzymac :PPPP ale z drugiej strony hymmmmm mimo ze moge do konca wrzesnia wygladac jak niedzwiedz to wazne ze zdrowieje
hehehehehhe juz tlumacze tak na szybko :P
mam problem z tarczyca... mialam chorobe Gravesa-Basedowa (odmiana nadczynnosci tarczycy tyle ze ni hu hu sie nie chudnie a tyje) w marcu bralam jod radioaktywny i dopiero teraz moja tarczyca zareagowala i wyniki mam w miare dobre, ale niedlugo wpadne sobie w niedoczynnosc tarczycy i bede tyc jak szalona - tak to stwierdzila pani profesor - ale pocieszam sie ze juz niedlugo dostane hormony tarczycy i wrescie wszystko mi sie ustabilizuje czyli codziennie tableteczka rano i zero problemow z utrzymaniem wagi a gdy bede sie odchudzac to bede chudnac jak normalny czlowiek a nie tak jak ostatnio postój miesiac mimo diety przykladnej i cwiczen ) wiec teraz musze spokojnie czekac i kontrole trzymac nad waga (a moge tyc nawet z powietrza ;/)
tylko mam nadzieje ze 25 wrzesnia jakos wbije sie w moja sukienke :PPP
pozdrawiam serdecznie
__________________
... Piękność jest dla kobiety ważniejsza niż inteligencja,
bo mężczyźnie łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie...


justynan01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując