Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-11-28, 10:15   #1945
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc IV

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Też ją oglądałam i na próbniku strasznie ciemno, szaro-buro wyglądała na próbniku Carrefour'owskim
Tu juz pare razy byla o tym mowa, zeby nie sugerowac sie zbytnio probnikami L'oreala bo to co wychodzi naprawde a to co jest na probniku to dwa rozne swiaty Najbardziej dziwi stockholm ktory na pribniku jest szary, myszowaty jak moj nat. kolor

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
wszyscy się bawią,a ja z TŻtem kupiłam Martini

a wogóle wylicytowalam clipy dokładnie o te:
http://allegro.pl/clip-in-platynowy-...323615007.html

wczoraj do mnie doszły i są bardzo fajne,tylko kolor zupełnie nie pasuje do mojego
więc teraz będę farbować na taki tylko nie wiem jaką farba
noo ale Ci sie trafilo super przez Ciebie az zajrzalam czy nie ma wiecej takich okazjii ale nie, ja na clipy sie nie pisze jakos to nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez paulcia666 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny przyszlam sie Wam pożalić nie wiem co mnie naszło, ale dzis wracając z uczelni zaszłam do tego salonu fryzjerskiego zapytać czy sprzedadzą mi farbę keune, bo doszłam do wniosku, że jechać specjalnie 70km do fryzjera to przesada, poza tym musiałabym brać wolne... jak sie zapytałam to fryzjerka powiedziała z taką głupią miną "NIE! bo to są profesjonalne farby" ale akurat był też szef, który kazał mi chwilke poczekać i ostatecznie zgodzil się na sprzedanie... wybrałam sobie odcień 10, ale okazało się, że przeszli na inne farby i mial tylko kilka do wyboru (ani jednej na poziomie 10), więc sama nie wiem czemu wziełam 9,32 (beż)... zapłaciłam za nią 40zł i tak naprawde nie wiem czy było warto...nakręcona pojechałam do domu, kupiłam rozjaśniacz joanny, osłabiłam 9% wodę i siostra zrobiła mi pasemka, trzymałam ok. 20min tak jak pisało na ulotce, później na to nalożyłyśmy excel 10,0 (trzymałam chyba 50min, bo w ogóle nic nie łapało na wilgotnych wlosach) jak zmyłam to nałożyłam szampon biosilka do blondu i maske alfaparfu, zdjęłam po jakimś czasie ręcznik... a moje włosy jak były pomarańczowe tak są, tylko do tego znowu żółte... po prostu porażka... prawde mówiąc już mam tego blondu dosyć...
o rany Paulcia wspolczuje Ty to sie masz z tymi wlosami..

A ja wlasnie wstalam choc pewnie jeszcze bym spala ale TZ wstawal i halasu narobil Ale dziewczyny zima zima Od jutra ma sie porzadnie zaczac

Widze fanki Harrego A ja nie lubie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-11-28 o 10:16
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora