Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-10-20, 17:30   #300
Vizeriana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-10
Wiadomości: 3
Dot.: Białko, aminokwasy, odżywki i inne suplementy diety - zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez pomelo12 Pokaż wiadomość
Szukam czegoś "na masę" - jakiejś odżywki. Po operacji nosa schudłam 10 kg i za nic nie mogłam przytyć, aż trafiłam na sklep z odżywkami dla sportowców, gdzie kupiłam "Hammer Mass". Zaczęłam też jeść kurczaka (byłam wegetarianką, teraz jem tylko kurczaki, ale rzadko) i przytyłam do 49 kg. Teraz zaczęłam tańczyć na rurze 2 x w tygodniu, do tego raz w tygodniu chodzę na siłownię (szkolę się na instruktora fitness). i widzę, że sporo spalam i robię mięśnie. To fajne, mi się to podoba, ale zarówno moi znajomi jak i moja rodzina mówi, że wyglądam trochę nienaturalnie, jestem bardzo szczupła z natury. chciałabym zrobić troszkę masy (tak do 55 kg). Poszukuję jakiejś odżywki, wchodzę na allegro a tam gainery, odżywki białkowe, aminokwasy.. nie wiem co wybrać. pomocy!
Jeśli będziesz jadła tak jak do tej pory, twoja aktywność pozostanie na tym samym poziomie to jak dorzucisz gainera podbijesz kaloryczność i waga powinna iść w górę.

Pytanie tylko czy przy aktualnej wadze jest potrzeba wspomagania się☠odżywkami. Według mnie lepiej zwiększyć kaloryczność☠jedzeniem, gainery to już ostateczność przy naprawdę rosłych osobach, które chcą budować masę a żeby to było możliwe potrzebują☠przykładowo ponad 3-4 tysiące kalorii.

Sprawdź na początek czy nie brakuje Ci tłuszczów w diecie, nimi najłatwiej podbić kaloryczność. Niestety jeszcze sporo osób boi się☠tłuszczów i zjadają zbyt niskie ilości obawiając się, że przez to nie zbudują wysokiej jakości masy.
Vizeriana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując