Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Monotonia w zyciu, ciagle to samo, nie cieszy mnie nic!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 21:14   #1
sandrusz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 44
Angry

Monotonia w zyciu, ciagle to samo, nie cieszy mnie nic!


Czesc kochane Przezywam pewien kryzys. Eh moze przesadzam, ale naprawde mecze sie z tym. Uswiadamiam sobie ze zycie to tak naprawde straszna monotonia.. Oczywiscie nie ja pierwsza i nie ostatnia bo to tematy ciagle walkowane. Aczkolwiek jestem tak bezsilna wobec tego ze juz nie wiem coze soba zrobic, ciagle to samo, nic sie nie dzieje. A jak dzieje to za chwile mija.
Mam chlopaka, kochamy sie ale juz jakos mnie to nie cieszy jak poprzednio. Byly motylki w brzuchu, ale kiedys.. a teraz oczywiscie ze czuje do niego przywiazanie, zle mi bez niego, a mimo wszystko staje sie jakas bardziej obojetna. Przyjaciele jak to oni niby fajnie jest ale nie satysfakcjonuje mnie to. Coraz czesciej lapie sie na tym ze bardziej sie zmuszam do smiania z ich zartow, i spotykania sie z nimi.W zyciu ciagle to samo, nie wiem jak je urozmaicic. Szkola jak to szkola, trzeba sie uczyc, mature mam niedlugo. Takze poki co wkuwaniem do niej sie zajmuje heh. A Imprezy? Przestalam na nie chodzic od pewnego czasu, a dlatego ze sa mi kompletnie obojetne, nudne, nie kreca mnie. Nie patrze juz na swiat tak optymistycznie jak kiedys. Zylam wlasnie imprezowo, libacje dobrze mi znane, trawka sie pojawila i to bylo zycie od naj*bki do kolejnej a pozniej przezywanie tego, jak to fajnie i wogole. Chyba z tego wyroslam bo teraz widze jaka zalosna bylam, jaka dziecinna.Teraz sie dziwie wszystkim moim znajomym ktorzy wciaz to robia, denerwuja mnie przez taki pusty tryb zycia. Eh ale przyznam ze wlasnie w tym okresie, przynajmniej nie nudzilo mi sie tak.
Co Was cieszy w zyciu? Jakie macie cele?
Bo mi wszystko stale sie tak obojetne ze mnie to wrecz przeraza, wstaje by przezyc, przetrwac ten beznadziejny dzien, pojsc spac i tak dalej. Bledne kolo, toczy sie bez celu, jakiegokolwiek.
Niestety pasji zadnych nie mam. Nie spiewam nie tancze, nie rysuje, nie pisze i bleble. Myslalam nad jakims sportem, moze dzieki temu bym sie jakby "podniosla"...Juz sama nie wiem potrzebuje chyba jakis zmian....
Dziewczyny co myslicie?
sandrusz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując