Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - You Can Dance - CZWARTA EDYCJA!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-05, 13:44   #82
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: You Can Dance - CZWARTA EDYCJA!

Cytat:
Napisane przez aeronauta Pokaż wiadomość
Widzisz ja oceniam tylko występ i właśnie ten gimnastyk był wg mnie najlepszy. Za to Jurij czy jak mu tam strasznie wkurzający był, nie wiem serio co wy w nim widzicie
Jak zwykle - zrobią się obozy, w których każda z nas będzie miała swojego faworyta.
Dlatego już się przestałam dziwić, różni są ludzie i każdemu podoba się co innego.
Cytat:
Napisane przez kate_rossi Pokaż wiadomość
nie wiem czemu ale strasznie wkurzają mnie te historyjki o życiorysie uczestników. Zawsze sa jakieś takie tragiczne. Ten musi zarabiać na utrzymanie, taniec go wyrwał ze złego środowiska tamtemu ojciec zachorował, musi sie opiekować. Nie wiem jakoś mi to nie leży. Rozumiem takie wywody w dajszej cześci programu gdzie zostaje ich z 16 czy tam ileś. Wtedy ok, "fani" chcą poznać więcej szczegółów z ich życia ale na castingu po co? Nie wiem jak to tam jest, czy jurorzy znają te ich historyjki, ale ja bym się czuła tak że wykorzystuję swoją tragedie do "łaskawszego" traktowania mnie.
Podkreślam że nie wiem jak oni to nagrywają.
Mnie też to denerwuje i nie zgodziłabym się na opowiadanie łzawych historyjek o mojej rodzinie i problemach.
To dla mnie zbyt intymna strefa, żeby opowiadać o tym przed telewidzami.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując