Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-09-28, 22:29   #1077
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XLI

Cytat:
Napisane przez lena40 Pokaż wiadomość
A jak serum? widzisz jakieś efekty?

serum bardzo dobrze się sprawuje. Kondycja skóry widocznie się poprawiła, blizny są zauważalnie jasniejsze i mniejsze. Grudki też. Na początku tygodnia miałam maly wysyp, ale to raczej związane z dietą. Na szczęście już zaczynają znikać. Trochę bałam sie wylinki, bo staram się unikać pilingów mechanicznych, ale luna co drugi dzień daje radę. Dziękuje za polecenie :róża:




Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
poczytam o nim ale ogólnie o dermedicu slyszałam, że zapycha ale moze to był inny krem po prostu .
Ja mam hydrain 2 chyba i jestem średnio zadowolona. Lekko zapycha, nie wchłania się za dobrze -zostawia tłustą warstwę. Szału nie robi. Zużylam na dekolt. Natomiast chyba GlamKitty polecała hydrain 3. Jeśli dobrze pamiętam i po drodze nic nie pomyliłam, to różnicę robi skład,a raczej nieobecność parafiny w nowszej wersji kremu (3).
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora