Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 15:12   #2368
Kissmisiaa
Zakorzenienie
 
Avatar Kissmisiaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 439
Dot.: BLONDYNECZKI calego forum laczmy sie=))))

Cytat:
Napisane przez lasiczka,, Pokaż wiadomość
łoo... ale się naczytałam, tylko nadal nie wiem tego co bym chciala
chce powrocic do swojego naturalnego sredniego blondu i czytajac rozne odpowiedzi (kilka poczatkowych i kilka koncowych stron tematu - wiecej nie dalam rady)
jestem pelna obaw co do eksperymentowania. Te odcienie rozu i zieleni... zgroza
Ale dowiedzialam sie ze ciemny blond garnier wychodzi bardzo ciemny wiec juz rezygnuje z tego dzieki Wam! A co mysilicie o blondzie garniera color naturals nr 7? Planuje wlasnie go nałozyc na złoty blond garniera nutrissa nr 73. Chyba nie musze sie martwic ze wyjdzie zielen?
Ja farbowałam się tym kolorem, jakieś kilka miesięcy temu, by dać odpocząć włosom po pasemkach, generalnie wyszedł mi kolor ciemniejszy niż na opakowaniu, ale po 2-3 myciach kolor doszedł do takiego jaki jest pokazany na opakowaniu.

Cytat:
Napisane przez elficzeq Pokaż wiadomość
Hej! Uważam,że to będzie bardzo dobry pomysł abyś wskoczyła w blond. I bardzo dobry wybór z tym naturalnym odcieniem. Używałam farby 9.13 i bylam bardzo zadowlona, kolor wychodzi taki o jakim myślisz
Czyli myślisz, że mi wyjdzie taki kolor?? Moje włosy z reguły są podatne farbowanie, a z czystych względów ekonomicznych tak jak ty chce zrezygnować z pasemek. Szkoda mi wydawać tyle kasy na nie. Kiedyś płaciłam 50zł, ale teraz fryzjerki się podniosły i płacę o wiele więcej. Boję się tylko, żeby mi nie wyszedł jakiś żółty, w razie czego kupię szamponetkę jakąś ciemną by zakryć ewentualne szkody :P
__________________
Filip

Edytowane przez Kissmisiaa
Czas edycji: 2009-03-07 o 15:19
Kissmisiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując