Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyki Clinique - wasze opinie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-04-10, 12:59   #224
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: kosmetyki Clinique - wasze opinie

Do skory tradzikowej-z wypryskami dobra jest seria anti blemish-to sa 3 kroki z tej serii ale sa niestety drozsze. Ja najbardziej lubie tonik-jest zdecydowanie lepszy od tego ze zwyklych 3 krokow i nie podraznia. Mydlo antybakteryjne z tej serii tez jest fajne. Kremu nie lubie, mialam co prawda tylko probke ale wydaje mi sie ze on wysusza. Ja uzywam zamiast niego DDML i na to oczywiscie krem. Jesli chcesz cos delikatnego i zluszczajacego to kup sobie maske turnaround. Ale tak naprawde to te kosmetyki nie usuna Ci calego tradziku, moga go tylko zminimalizowac, poprawic wyglad ogolny skory.

P.S. a jesli chodzi o wagry i wypryski to najlepszym sposobem na pozbycie sie ich jest nie dotykanie, nie wyciskanie itd. Ja jestem uzalezniona od tego ale jak przestane to po czasie widze wyrazna poprawe

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sterylna Pokaż wiadomość
A czy są inne kolory błyszczyków, czy jest tylko jeden rodzaj.

Wczoraj kupiłam Fresh Bloom Eye Shadow ( Sephora 105 zł) i jestem delikatnie rozczarowana. W dodatku musiałam się za nim nachodzić, bo okazało się, że w galerii krakowskiej nie ma już mojego odcienia.

Dlaczego jestes nim rozczarowna? Pewnie nie daje jakiegos nadzwyczajnego efektu... Jaki masz odcien? I jaki efekt daje?
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując