Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Guerlain-kolorówka
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-24, 10:34   #3063
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Guerlain-kolorówka

no to jeszcze do pędzelków. EDM-owskie super, ale nie nadają się do kulek bo zbyt miękkie (pisałam szczegółowo wyżej) - znam i mam je wszystkie więc pisze z doświadczenia. Używam natomiast do kulek małego kabuki ze smashboxa, bo do sephory przez kilka miesięcy dojechać nie mogę i ciągle mi nie po drodze. Wkurza mnie to zalegające na koncie 100zł. I jak tak dalej będzie to rusze się specjalnie te 50 km, bo na all nie ma i nie ma ich. A sam pędzelek miałam w łapce, dotykałam, miziałam, malowałam się - wg mnie jest superaśny i o klasę rzeczywiście wyżej niż pozostałe jego sephorowskie koleżki

---------- Dopisano o 11:34 ---------- Poprzedni post napisano o 11:29 ----------

mały OT: zdaje się,że tu przewijają się wizażystki ojojoj kobitki niedobrze, ja robię test zawsze wizażystkom, czy mogę im zaufać i czy są kompetentne jeżeli spytam o pędzelki, jak się nie zna to lipa nie makijażystka i wówczas nic nie kupię z jej polecenia w salonie ani w inglocie ani w sephorze ani innym i nie dam się umalować ani nie słucham jej uwag a krytykuję, trzeba być profesjonalistą. wredna jestem, ale cóż.
atoja jest offline Zgłoś do moderatora