Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-25, 11:38   #1982
fairlight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 729
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Co to jest to "coś" z Tołpy i czy się sprawdza? Ciekawią mnie te kosmetyki
Cytat:
Napisane przez chemiczka21 Pokaż wiadomość
To jest tonik w postaci żelu z serii strefa T. Nie mogę się chyba jeszcze wypowiedzieć na jego temat bo kupiłam go niecały tydzień temu. Pierwsze wrażenie: ładnie pachnie. Na odwrocie jest napisane: preparat posiada właściwości tonizujące, nawilżające i regenerujące, dzięki czemu pełni jednocześnie funkcję toniku i odżywczego preparatu pielęgnacyjnego. Zawiera humino - kompleks pozyskiwany z torfu o właściwościach detoksykacyjnych i antybakteryjnych. D-pantenol intensywnie nawilża skórę, a wyciąg z łopianu działa normalizująco. Tonik-żel pozostawia skórę matową i stonizowaną. Nie powoduje uczucia ściągnięcia.
Kupiłam go po pierwsze z ciekawości a po drugie bo potrzebowałam mniejszy tonik niż 0,5 litrową butlę ziaji, bo ta nie mieści mi się do kosmetyczki podczas podróży. Na razie robi to co ma robić, ale nie będę się nadmiernie zachwycać, a po dłuższym stosowaniu napiszę coś w KWC
ja stosowałam te tonik z tołpy, na początku byłam bardzo zadowolona, ale po dłuższym stosowaniu przesuszał moją skórę, więc musiałam go odstawić.

kaledonia: mam parę kosmetyków tołpy i ogólnie jestem z nich bardzo zadowolona, w szczególności polecam borowinowe kosmetyki do ciała.

chemiczka21: jak oceniasz krem aa efekt matujący i maskę oczyszczającą z glinką?
__________________
Grześ
fairlight jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując