Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-07, 12:40   #751
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jakim jestem typem urody?

Cytat:
Napisane przez vanilija1 Pokaż wiadomość
Jakoś nie mam żółtych rzeczy, nie przepadam za tym kolorem...w szarości czuję się dobrze, lubię ten kolor i nie podkreśla przebrawień, raczej cera wygląda na bardziej gładką(wyżej mam jedno zdjęcie w szarej bluzce). Uważam, że dobrze wyglądama w kolorach zimowych czuje się świetnie. Czerwony, czarny, granat, biel lubię i zdecydowanie czuję się najlepiej. Najlepiej mi chyba we fioletowym i też najbardziej lubię ten kolor, dlatego zastawiałam się czy nie jestem typem mieszanym letnio-zimowym. Wszystkie odcienie fioletu od szarej śliwki po biskupiRóżowe także lubię: fuksja, malinowy, karmin.Unikam raczej bladych kolorów, pastelowych, nie czuję się w nich najlepiej. Tak samo ciepłych odcieni unikam:pomarańcz, żółć, ciepły brąz, kremowy. Za to bardzo lubię kolory wchodzące lekko w szary, np. brudny róż, czy śliwka wspomniana. Ale wydaje mi się, że to już może mój gust raczej niż typ kolorystyczny.
to co piszesz tylko podtwierdza, ze jestes chlodnym typem. czy Zimą czy Latem- tego nie jestem pewna do konca, bo wychodzi na to, ze masz cechy obu typow. te kolory, ktore lubisz, sa wlasnie chlodne a to najwazniejsze moim zdaniem masz bardzo dobra intuicje a fiolety swietnie podkreslaja zielen oczu, jak dobrze sie w nich czujesz, nos smialo

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2009-11-07 o 12:42
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując