Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-04-30, 06:00   #2767
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Filtry Ochronne-zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Alkohol jest z tego co pamietam w mleczku dla dzieci . Naprawde szkoda, bo wersja dorosła ma tinosorb niżej. Wersji sensitive fitrów nie widziałam

Sa też fajne balsamy po opalaniu z SunOzon. 400 ml za 6,5 zł i wysoko w skłądzie panthenol. Żeby było smiesznie wersja sensitive balsmau po opalaniu ma alkohol, a normalna nie



Do bambusa uzywam zwykłego pedzla z rossmanna premium. Bardzo dobrze sie do tego nadaje. A pędzel EDM nie sprawdza sie w tej roli? Ile ja sie o nich naczytałam cudów, sprawie sobie jak na dobre przerzuce sie na minerały
Gdyby Hauschka był wazny dluzej to moznaby sie pokusić . ale naprawde , patrzac po skłądzie to nie sadze... naturalne pudry są krotko ważne. Możesz napisac pytanie, do ktorejs z dziewczyn, ktore go miały jaka jest przydatnosc z opakowania
Też mam ten pędzel z Rossmanna, no ale jest już niestety na wykończeniu - okropny jest, nie chcę go więcej Linieje, zostawia kawałki włosków na twarzy, jest szorstki i nieprzyjemny. A też go sobie chwaliłam.
Co do EDM (tak tak, są rewelacyjne ) - na razie do matowienia filtrów wolałabym coś o większej rozpiętości włosia, jakoś tak pewniej się czuję jak robię mniej "stempli". Kabukim np. długo trwałoby matowienie. O ile mówimy właśnie o stemplowaniu, bo omieść twarz to żadna filozofia, no ale wiadomo - wolę mieć więcej filtra na twarzy niż na pędzlu.

Teraz czaję się na pędzel do pudru z Inglota, za 67 zł. Może macie z nim doświadczenie
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora