Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-21, 15:46   #1202
agi wi
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Przedłużanie rzęs-WĄTEK ZBIORCZY

Do KELLLINKA:
Dzięki za wsparcie z Twojej strony. Ale nie sądzę żeby ta Pani miała kiedykolwiek w ręku produkty firmy XL. Pewnie nie ma nic wspólnego z XL, kolejne kłamstwo, które ma przyciągnąć klientki. Dla mnie jest to zwyczajna oszustka i leń, któremu nie chce się trenować żeby zrobić kilka fajnych założeń. Nie sądzę żeby utrzymała się w tym zawodzie, takie osoby same się wykończą.

Do senioritte:
Ja jestem tradycjonalistką i nie lubię eksperymentować. Na sobie nie mogę, a moje klientki raczej by nie chciały być króliczkami. Mieszanie grubości - raczej nie, grubość rzęsy dobiera się do kondycji naturalnej rzęsy, więc po co na zdrowe grube zakładać cienkie. Nie będzie widać efektu. A na cieniutkie i delikatne naturalne nie założę 0,20mm bo zbytnio je obciążę. Więc mieszanie grubości nie ma sensu.
Różne stopnie podkręcenia - na proste rzęsy nie zakładam podkręcenia C, bo rzęsy szybko zaczną się odklejać, klientka nie będzie zadowolona i logiczne jest że nie wróci. Tak samo nie zakładam J na naturalne bardzo podkręcone, bo z końcówkami trzeba walczyć. Po to są różne stopnie podkręcenia żeby dopasować je do naturalnych i żeby nam się wygodnie pracowało. Więc tu również nie widzę sensu mieszania różnych stopni podkręcenia.

Do katii777:
To prawda, że podczas ciąży może wystąpić skok hormonów i wszystkie rzęsy mogą się odkleić. Ale ja obstawiałabym pogodę. Po pierwsze klej należy przechowywać w lodówce, przed każdym użyciem dokładnie wstrząsać ok.1min.
Żywotność takiego kleju to ok. 3 miesiące, jeżeli stylistka jeździ do klientek i klej często przebywa poza lodówką to musi liczyć się z tym, że żywotność kleju się skraca i częściej trzeba go wymieniać.
Ale przyczyną odklejania może być pogoda, w okresie letnim bardziej się pocimy a tłuszcz rozpuszcza klej. Nie napisałaś na jakim kleju pracujesz, ale podejrzewam, że szybkoschnącym. Ja latem przechodzę na klej mocnowiążący, trochę dłużej zasycha ale nie tracę klientek. U klientek z przetłuszczającą się cerą zalecam jeszcze używanie powłoki ochronnej co 2 dni, chroni klej przed rozpuszczaniem przez sebum. Ostatnio zaczęłam pracować również na produktach 4YOULASCHES to samo co NL a ceny dużo niższe. Wypróbuj ich klej MAXI-POWER, bardzo mocno łączy, powinien rozwiązać Twój problem.
Może jeszcze być sytuacja, że dana partia kleju jest " wadliwa ", skontaktuj się z dystrybutorem i zgłoś im problem. Takich rzeczy nie powinno się bagatelizować, dystrybutor ma informację, że z ich produktami coś się złego dzieje i powinien to zgłosić u producenta. Jeżeli firma jest ok to przyzna się że z klejami coś jest nie tak.
Moje gratulację dla przyszłej Mamy.
agi wi jest offline Zgłoś do moderatora