Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-01, 21:59   #3582
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez roxanaL Pokaż wiadomość
pytam o te róże bo dzisiaj pierwszy raz zrobiłam sobie "placek" na twarzy róż wciąż ten sam i nawet dość długo odczekałam po nałożeniu podkładu żeby sie utrwalił, ale widocznie to moja wina, a nie podkładu
ale placek zrobiłaś sobie specjalnie ?
bo mnie też się akurat dzisiaj zdarzył i powiem Wam, że bez problemu roztarłam go palcami !
byłam w szoku jak łatwo zszedł na podkładzie, rozmył się i cudnie stopił.

a placek zrobiłam sobie różem Bourjois.

a propo Revlonka - mam dwie próbeczki dzisiaj ! faktycznie, bezproblemowo dają i jestem szczęśliwa, bo wreszcie dopasowałam sobie mój odcień tego podkładu.

Biedronka, dla mnie nie jest on ciężki. napewno są podkłady lżejsze, ale mam wrażenie, że one się ulatniają z twarzy i w końcu ich nie ma.. a z CS mam pewność, że siedzi tam gdzie ma siedzieć cały dzień

ah, nie doczytałam o pogarszaniu się - Biedronka, mam stałe klientki na malowanie, które od kilku lat "paćkam" Revlonem i nic się nie dzieje. Siebie zaczęłam od niedawna, właściwie może z trzy miesiące temu i też nie zauważyłam u siebie żadnego pogorszenia. Wręcz przeciwnie - jakoś ładnie mi tę skórę "ujednolicił", czego nie spodziewałabym się po podkładzie..

zapomniałam jeszcze dodać - w łódzkich Rossmannach ani widu, ani słychu o Revlonkach

Edytowane przez muszki
Czas edycji: 2010-10-01 o 22:07
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując