Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Idealne brwi
Wątek: Idealne brwi
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-08, 13:25   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Idealne brwi

Cytat:
Napisane przez aza-h Pokaż wiadomość
Naturalne? Naturalne miałam sporo grubsze i całkiem nieefektowne, dlatego trochę je wymodelowałam jeśli zmieniałabym kształt, to oczywiście nie tak jak piszecie, od razu - tylko poczekała, czy odrosną włoski we właściwych miejscach, żeby taka zmiana była możliwa. Teraz, z moimi "strzałkami" to nie miałoby sensu... Chodzi mi tylko o to, które bardziej by mi pasowały
no to to robi każdy, każde brwi wymagają regulacji...

chodzi o to żeby z prostych nie robić takich z łukami bo to naprawdę może śmiesznie wyjść
pomijam już to że jak tak zrobisz to łuk ci się zdecydowanie obniży (no bo gdzieś musisz wyrwać włoski znad łuku żeby zrobić zgięcie no i samo zgięcie będzie ciągnąć w dół) i możesz sobie bardzo oczy zmniejszyć a to nie będzie dobrze wygądało
ja ci takie kombinowania serdecznie odradzam


zostaw jak jest bo jest bardzo ładnie - i nie wzoruj się na np. Penelope Cruz bo ona jest innej "nacji" niż ty a kobiety typu hiszpanki, portugalki etc dobrze wyglądają z takimi brwiami - mają ostre rysy na ogół i to fajnie pasuje a polki ( a w tym Ty) mają delikatne buźki i takie mega wyraziste brwi wyglądają śmiesznie przy dziewczęcej buźce
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując