Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-02, 12:42   #4036
paulcia666
Rozeznanie
 
Avatar paulcia666
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 853
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
paulcia jesli wloski sie sianuja miewam tak czasami ale to zazwyczaj przez loki to poprostu nakladam od polowy dlugosci jakis dobry olej na nie i je po prostu jakos spinam/upinam koczek czy cos tam innego potrafie tak przechodzic dwie doby (na noc warkocz ) a pozniej mycie i wloski mam jak z reklamy sa i nawilzone i sie ukladaja czasami za efekt sianka odpowiada pogoda PG(punkt rosy) zazwyczaj to dotyczy najbardziej wlosy krecone oraz zniszczone rozjasniane
moje właśnie też miały taki czas, że świetnie sie skręcały, takie fale od połowy, później zaczęły się tylko wywijac na wszystkie strony, aż zrobiłam chemiczne prostowanie, ale ostatnio zauważyłam, że znowu sie wywijają i troche skręcają, ale później (mysle, że przez to, że sa takie suche i zniszczone) się podprostowują ale są powywijane...
chodzisz z tym olejem na głowie do pracy..? czy jak? może też bym tak spróbowała, ale jak ja wyjde tak do pracy chyba, że w wolne weekendy będe tak robiła, niestety tylko dwa w miesiącu...

Mysia a myślisz, że jak będę robiła tak właśnie tylko dwa razy w miesiącu to cokolwiek pomoże...? bo innaczej nie mam kiedy, chyba, że od czasu do czasu wstane nad ranem umyc głowe...

Agatau
ja teraz jak robiłam włoski u fryzjera (prawie 2tyg temu) to właśnie ta fryzjerka też miała farby keune, ale mi robiła alfaparfem i mieszała go z utleniaczem keune. Dlatego rozmyślam nad tym farbowaniem, boje sie tylko, że znowu przyjdzie mi zapłacić za coś beznadziejnego... a ta Twoja koleżanka farbuje u fryzjera? dla porównania w salonie loreala za praktycznie to samo pani życzyłaby sobie 200zł, salon keune w promocji 100zł. (poza promocją maja napisane,że 70-130)tylko ja i tak bym chciała samą farbe u nich kupić... ciekawe czy uda mi sie z nimi dogadac.. ładna różnica co...
paulcia666 jest offline Zgłoś do moderatora