Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-10, 13:18   #2673
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część XI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Moja od wczoraj czeka odprawę

---------- Dopisano o 13:53 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------


Mam awizoooooooooooooo To musi być Asos, bo na nic innego nie czekam A cały czas jestem w domu i listonosz nie zapukał Za chwilę wysyłam męża na pocztę Jak to nie będzie Asos to chyba popełnię sepuku


Dał, ale mógł lepiej coś fajnego dać, a nie dołożyć rabat na to co mu nie schodzi
fuksiara
czyli, że tylko moimi paczkami się na poczcie zajęli?
Cytat:
Napisane przez elizziak Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, przy składaniu zamówienia z Asosa była informacja, że te darmowe przesyłki pocztowe (nie kurier) mogą iść do 14 dni roboczych... Ja zamawiałam 30.11, maila z potwierdzeniem wysyłki dostałam 01.12, więc paczka może iść do 20.12... Sprawdźcie w ten sposób swoje paczki, może się okaże, że jeszcze mieszczą się w tym terminie 14 dni "working days" I trzymajmy kciuki, zeby doszły!
ahaaaa.. ja się kierowałam tym, co pisali przy zamówieniu - jaki jest przewidywany czas dotarcia do mnie a to już prawie tydzień dłużej

ale za to dostałam dziś paczuchę z tru co ma iść na prezent a już się bałam, że nie dojdzie do świąt
__________________


Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora