Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-07, 00:50   #2929
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomości: 2 007
Dot.: Nasze zakupy kosmetyki/akcesoria 2011

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja już weszłam na ten etap, że ukrywam zakupy przed TZtem
a oczywiście wiele jeszcze potrzebuję
Ja juz nawet nie chowam, a ustawiam... optycznie zmniejszajac ich ilosc, czyli: na poczatek daje wieksze opakowania, a za nimi chowam inne albo jedno pudelko stawiam na drugie.
Dzisiaj stwierdzil, ze Meteoryty kulki to must have kadej kobiety i kazal mije wybrac na prezent mojej siostrzycy , gdy zachodzilam w glowe. gdy sie okazuje, ze mam duzo kolorowki, mowie mu, ze to jego 'wina', bo prawda jest taka, ze on mi mase tego kupuje na lotniskach.

Zapasy to juz inna sprawa. Fakt, w zapasach mam tylko pielegnacje glownie ciala, wszelkie 'palety' mydla laurowego, olejow i 10 past do zebow z polskiej apteki, bo do twarzy kupuje, jak mi sie cos konczy. Jednak 5 politrowych balsamow na widoku troche razi oko

Prawda taka, ze jednak musze zachodzic w glowe, by awizo nigdy nie spadlo przez luke drzwiowa na podloge, gdy malzonek sie przechadza po mieszkaniu.
A poza tym.... od czego sie kupuje wielkie torby typu 'tote bag' .

E... chlop dzis kupil sobie chyba 20sta lampe kiezonkowa gdzies w USA, a ja go klepie i utwierdzam, ze on bez niej by nie mogl isc do lasu , tak jak i bez poprzednich 19stu.
guacamole jest offline Zgłoś do moderatora