Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-05, 18:03   #4778
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Martusia brązer EDMu soft bronzer czy jakoś tak jest cudny, naturalny i krzywdy sobie nim nie zrobisz Mają tez podobno fajne prasowane

Zgadzam się, modelowanie nie jest trudne a może zdziałać cuda.

Ja mam falujące włosy, już się jej boję

Małgo daj znać wcześniej, muszę zrobić popcorn!!
ech, zebym mogla chociaz tego EDMa z kims na spolke... ale skoro juz obie mowicie, ze nie powinnam sobie krzywdy zrobic podkladami w dwoch kolorach, to chyba sobie sprawie jeszcze jednego living nature uwielbiam ta lekkosc! i efekt! chociaz pierwsze minuty wygladam dziwnie... ale chwila moment i on sie tak jakos wtapia no...

(kurna chata, przypomnialas mi, ze moge sobie popcorn na wieczorne kino domowe zrobic a tylek rosnie!)

Korah, nie masz szans juz przeczytalas, teraz musisz sprobowac chociaz jednego ja nie mam tu dostepu do heenary czy vatiki czy sesy, ale moge kupic khadi - i predzej czy pozniej kupie! moze jak malza wysle na jakies dluzsze wakacje...
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Co do własnych produkcji to zgadza sie trzeba zachować czystość sterylną ja zaopatrzyłam sie w specjalne produkty do odkażania naczyń, miejsca, łapek i powietrza
aaa widzisz, czyli dobrze kombinuje... jak juz bede miala wiecej miejsca (mam nadzieje, ze nie pozniej niz za rok ), to sobie male laboratorium otworze. bedzie sterylnie, beda odpowiednie przyrzady i bede mogla poszalec
Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
Co do olejów to ja też nakładam co najmniej 2 łyżki, ale duzo wcieram w skalp i do tego mam gęste włosy, tylko że krótkie - za ucho ( To chyba wyjdzie na to że ja zużywam najwięcej ...). Myślę, że każdy powinien stosować według swoich potrzeb. Dopóki olej sie wchłania można nakladać więcej.
zakupy swietne! a co do olejowania, to mysle, ze takie podejscie jest zdrowe. kazdy wlos jest inny, jeszcze do tego ilosc... czyli nakladamy stopniowo, poki wlosy chlona
cloche jest offline Zgłoś do moderatora