Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VII
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-27, 11:10   #1792
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez china_girl Pokaż wiadomość
A czemuż to ?
Widziałam,że pojawiły się na półkach małej drogerii bodajże Revlon Colorsilk bez amoniaku,
Bo każdy brąz wychodzi czarny czy to farba drogeryjna czy fryzjerska, zawsze czerń. Chociaż już w sumie się przyzwyczaiłam i trudno ny mi było mieć teraz brązowe dzięki Bogu, czarny nie wygląda u mnie sztucznie
Cytat:
Napisane przez mysiunia81 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie śnieżki i zgłasza się kolejna blada!
Kocham moją jasną/bladą cerę i staram się aby zniknęły wszystkie niedoskonałości i była taka czysta i świeża
Mimo, że przebrnęłam przez kilka części, czytałam podsumowanie itp. mam pytanie;
Niestety mam skłonność do opalania i to taką nawet, dlatego jak wyjdę w przykładowo rybaczkach to pod koniec dnia już mam ciemniejszy odcień. Próbowałam szukać jakiś balsamów wybielających, ale albo ja nie potrafię albo takowych nie ma. Jedyny jaki znalazłam to ten:
http://www.paatal.pl/pielegnacja_cia..._promocja.html
Używała któraś z was? POmaga? Co używać/używacie do tego aby wasze ciało zachowało bladość?
Hahaha, taplamy się w kozim mleku i soku z cytryny:P wybacz ale takie pytania mnie rozwalają.
Co do tego balsamu to wątpię, żeby działał. Taka cena za taką pojemność...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora