Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-01-12, 19:03   #2659
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XVI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Bardzo ładne

Wpisałam w google "pychotka", żeby zobaczyć, co to za cudo. I to był błąd

Witamy ponownie

Moje aktualne. Koralowy ados i złota mgiełka wibo, która zmieniła go w pomarańcz. Generalnie nie przepadam za pomarańczowymi paznokciami, ale te mi się podobają, złoto dodało im jakby szlachetności Oczywiście na zdjęciu mgiełka straciła połowę uroku.
Tak w ogóle to top z essence się u mnie świetnie spisuje, szybko schnie, pięknie błyszczy i utrwala na długo - mani ma już 3 dni i nawet końcówki nie ucierpiały W sumie mogę oddać komuś INM, bez sensu, żeby stało nieużywane.
Ładne



Cytat:
Napisane przez bopp Pokaż wiadomość


Jaki Opi miałaś na pazurkach??
Nie ma mnie teraz w domu ale zaraz może szybko poszukam w necie i dam znać

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ojej... Bardzo mi się podobają!


Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
próbuję, chcę, tyle że motywacji brak
ale muszę z nóg zgubić jeszcze troszkę.
Ja też nóżki głównie dlatego sporo na bieżni biegam, ćwiczę na orbitreku, do tego zajęcia fitness a w domu stepperek. Nie poddaję się

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ślicznie A płytka miodzio
dziękuję !

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
MIYO 80 High School i Sensique Fantasy Glitter 216 Disco Light
Ładne !

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;38609930]Zmyłam moje prawie tygodniowe mani.Przygotuje je do jutrzejszego malowania.Powiedzcie mi włosomaniaczki,jak ja mam proste włosy i ugotuje glutka z siemia lnianego i zmyje potem to nie zrobią mi się fale czytałam własnie że siemie jest dobre na fale i nie wiem teraz co i jak ?Boże,wiem głupie pytanie [/QUOTE]

Nie ma to wpływu jeśli zmyjesz Krętowłose używają papki jako żelu do ugniatania tylko więc może dlatego Ci się skojarzyło




Ale NAPADAŁO a jak ślisko na drodze.... Jutro NARTKIIIII !!!!!!
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora