Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-21, 23:47   #1752
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Cienie, worki pod oczami. WĄTEK ZBIORCZY!

Cytat:
Napisane przez malgoga Pokaż wiadomość
Witam , ja borykam sie z "workami" choć wiem że właściwie tylko chirurgiczny zabieg w postaci wycięcia wałka tłuszczu może mi pomóc , to wciąż szukam cudu , nie znalazłam , ale kilka dni temu widziałam program właśnie o cieniach ( tez sa paskudne) miała je młoda dziewczyna , wykonano zabieg , który polegała na wstrzyknięciu własnego tłuszczu w te zacienione okolice , efekt był natychmiastowy i prawie bezbolesny
ach, strasznie bym chciala by w koncu znalazl sie ktos, kto sobie wypełniał/jakkolwiek majstrował przy okolicy podocznej jakimiś zabiegami, i podzielił się wrażeniami (:
Strasznie jestem ciekawa zabiegu wypełniania chodźby kwasem hialuronowym, albo peelingu rozjaśniającego argipeel.
Mi niestety nic nie pomaga, ukręciłam nawet własny krem pod oczy z kofeiną, i z liposomami z zsk i mazideł na naczynka i cienie pod oczami Efektow oczywiscie praktycznie zadnych, nie wierze juz, ze zadna zwyczajna metoda jest w stanie pomoc na tego typu problem, poza dobrze kryjącym korektorem :P
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując