Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczanie paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-17, 21:42   #11
AngelikaSabina
Raczkowanie
 
Avatar AngelikaSabina
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 58
Dot.: Zapuszczanie paznokci

Cytat:
Napisane przez Merllyss Pokaż wiadomość
No to do watku zapisuje sie tez ja. Mam mocne trzy postanowienia na ten rok. Miedzy innymi zapuszczenie ladnych, dlugich paznokci.
Niestety od zawsze jestem uzalezniona od obgryzania skorek wokol nich przez co nie wyglada to dobrze
Dlonie staram sie nawilzac kremami. Mam wrazenie, ze wtedy o wiele ladniej goja mi sie skorki. Poza tym regularnie sa potraktowane olejkiem z jojoba i slonecznikiem, ktory nakladam na wlosy. Mam tez w planach zaopatrzenie sie w olejek rycynowy.
Trzymam kciuki za nas wszystkie, ze juz niedlugo bedziemy dumnie pokazywac swoje pazurki
Ja tez kiedys zrywalam sobie skorki najbardziej to na kciukach przestalam bo sama sie kaleczylam a pozniej chcialam zeby szybko sie zagoily... przestalam jak zaczelam bardziej dbac o paznokcie ale zawsze duzo dbalam ale te skorki to byl koszmar dlugie ladnie pomalowane paznokcie a tutaj skorki czerwone jak nic cos okropnego. Najlepszy na paznokcie jest wlasnie olejek rycynowy i na skorki.Ma najszybsze i najlepsze efekty. Dobra jest tez oliwa z oliwy.
__________________
AngelikaSabina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując