Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-05-19, 18:54   #4275
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVII + przeogromna dawka plotek!

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651819 3]
O nie... To Glorious jest w nowej wersji? o.O
KLIK
[/QUOTE]
no jest, moim zdaniem stara była 100 razy lepsza
ładniejsza kolorystyka i drobinki
obie mam
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zdolne dziecko wczoraj ucięło sobie fakera maszynką do golenia.
Aż do mięska

Ty... Fajne to!
o matulu

dziękuję
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651862 3]
Malinko mi osobiście te cyrkonie w ogóle się tu nie podobają (już nawet nie o "koński" rozmiar chodzi ), ale cała reszta super.
[/QUOTE]
czułam, ze cyrkonie wzbudzą kontrowersje
dzięki Nefcik
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wstawiam Ci niżej złoty piaseczkek - podobało i podoba mi się to moje mani bardzo może i Tobie też się spodoba i wypróbujesz
Jessssuuuuuu ile można kupić habaziów i posadzić zazdroszczę
podoba mi się, na początku mi się nie podobał, a jak go już chciałam to nie było
[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4651945 3]Z jednej strony po co... a z drugiej... my np nie mamy stacjonarnego. Myślę, że też kupię komórkę Kijance prędzej niż później, no ale na pewno nie wypasiony gadżet. No może jeszcze nie w wieku 5 lat Ale do osiemnastki czekać nie będę

Swoją drogą ja mam komórkę od 16 roku życia, ale sama sobie na nią uskładałam kasę, w czasach kiedy najtańsze cegły kosztowały po kilka stów (a teraz najprostszy telefon 50pln ) i na doładowania też sama zarabiałam, bo to była moja zachcianka. Jak czytam co piszesz o tych
Dla mnie nie ma czegoś takiego jak "zostawić i zapuszczać", kształt trzeba ujednolicić - jajka, migdały, kwadraty, bobki, cokolwiek - a instytucja zapuszczania to dla mnie kosmos. Wegetacja w oczekiwaniu na co? W każdej chwili paznokieć może polecieć i wtedy co? Czekamy w nieskończoność na wymarzoną długość a póki co samopas i bylejak? Kształt po pierwsze, nie musi być wymarzony, ma być estetyczny. Długość i dążenie do wymarzonego kształtu - tak - ale niech po drodze też będzie estetycznie
[/QUOTE]
ja nie oczekuję, że będzie tak jak za moich czasów
ale niektórzy rodzice przeginają wg mnie

pięknie to napisałaś!
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
I jak to się dzieje? rzeczy rozpływają się w powietrzu
ot tak, ni ma!
Cytat:
Napisane przez Imperfecta Pokaż wiadomość

Przyszły wyczekiwane dzieci i ten zestaw do manicure
super! gratuluję
ciekawe jak te piórka wychodzą
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora