Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-19, 19:41   #903
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;49836327]
W obliczu tylu zalet taka mała niedogodność właściwie nie ma znaczenia, zwłaszcza, że nie tak dawno stałam się szczęśliwą posiadaczką 2 pełnowymiarowych opakowań mojego koloru oraz- po raz pierwszy-miałam okazję przetestować ich cień http://www.lauress.com/eyes/star-light/emblazon.html i od tej pory cały czas rozpływam się z zachwytu nad nim (znowu kolorystyczny strzał w dziesiątkę i to odcień kupiony całkiem w ciemno ) Szkoda tylko, że nie jest prasowany, bo może byłby wydajniejszy
A teraz z innej beczki- oczywiście nie wytrzymałam i wczoraj wieczorem otworzyłam emulsję lipidową Bioturm (z Minejo- mam i ja ) i moje przesuszone, jak zwykle zimą łydki poszły precz- po jednym tylko użyciu na noc Mam też emulsję nawilżającą, więc będę obie stosować na przemian i może wreszcie wyprowadzę je na prostą i będę się cieszyć gładką skórą także zimą. Przyznam, że wcześniej nie zwróciłam uwagi na te emulsje, a tu takie super działanie - myślę, że i w cenie regularnej jeszcze kiedyś na pewno kupię, bo nie ma nawet porównania z innymi balsamami do ciała [/QUOTE]
ja mam lotion z 10% mocznikiem - uzyłam dwa razy i się zakochałam, chociaż użytkowo to masakra! ale efekty
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora