Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-25, 17:23   #1641
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXVI

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Miałam nie brać tego boxa, ale użyłam karty podarunkowej

Śmiesznie trochę, bo kupiłam jakiś box z kartami, drugi z kartą za stówkę i glov i zapłaciłam kartą podarunkową a teraz tą kartą co kupiłam zapalacilam za tą

Wzięłam zestaw benefitu za 149 zł i pastylke.

Fajne te zestawy mają, szkoda tylko że w każdym mi się tylko połowa przyda no ale nic innego nie było ciekawego.
Wiesz... dla mnie to nie jest ok.
Moralnie mocno wątpliwe

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
C0 Wam t0 przyp0mina?
kreatywność ludzka nie przestaje mnie zadziwiać
Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie chcę Was straszyć, na razie wyglądam jak ofiara przemocy domowej będzie lepiej to pokażę coś
Fajnie, że jesteś zadowolona i widzisz efekty Pewnie miałaś stresa przed zdjęciem gipsu
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość

Może kliknij serum bumble and bumble na zapas.
Ja je kliknęłam
Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
Uwaga, chwalę się lubicie oglądać zdjęcia zakupów to wklejam. Sephora sale dzisiaj wyciągnelam bo całkiem o nim zapomniałam i dzisiaj dotarła pesetka Twezeermana i dwa zamówienia dla próbek, u mnie próbki się zgadzają i całe szczęście było Black Opium Edt bo chciałam poznac. Juz testowalam. Jest bardzo podobne do klasyka, mocno slodkie, lekko rozwodnione niż edp, lekko słabsze, co mi się bardzo podoba i wyczuwam tam jakaś inna nutę mocno wyraźną której nie ma w edp. Jeszcze nie wiem czy ja lubię. Testowalam tez Tous Happy Moments strasznie mi się kojarzy ten zapach z zapachem Sephory, tak mi pasuje do Pan sephorzanek, lekki, delikatny, typowy kwiatowo owocowy zapach idealny na wiosnę czy randkę na spacerze

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
S. daje rzodkiewki dla rozruszania sprzedaży, a tu wszyscy rzucają się na karty i płacą kartami, więc nie ma co sie dziwić, że karty wyprzedane. Nie jest tak, że my cwane, a pracownicy marketingu S. to jełopy i pozwolą na obracanie kartami bez końca.
Zgadzam się w 100%
[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;57951286]Treść usunięta[/QUOTE]
Współczuję. Teściowa strefę wpływów traci więc kąsa jak może.
Dobrze, że tż Twoją stronę bierze. To bardzo ważne
Trzymaj się i nie daj się
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora