Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 11:04   #2206
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;58296096]U mnie odwrotnie. Ostatnio bylam w pracy 18-cie godzin. Nudestix przezyl to idealnie. Burberry nawet 12-tu nie wytrzymuje; blaknie i znika.



Ja moge wziac ze 20-cia .

---------- Dopisano o 11:42 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------



A co kupilas? Mi sie biala sukienka podoba (ta), ale strasznie duze te ubrania sie wydaja.[/QUOTE]

duże nie są, ale ja lubię typ oversize
mam od nich sporo ciuchów i faktycznie wszystkie w podobnym luźnym stylu (ale np ta bluza jest dość mała)
jedyny mankament to, że są dość długie
mam 2 płaszcze i teraz wzięłam ten kardigan i mam nadzieję, że zgodnie z wymiarami będzie taki jak ten płaszcz - u mnie za kolano - mam 167 cm
też oglądałam tą sukienkę, ale właśnie długości się boję - w płaszczu ok, ja i tak chodzę w workach, ale w sukience mogę wyglądać śmiesznie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość


może, skoro jest jakieolwiek zainteresowanie, napiszę kilka słów od siebie; jest wprawdzie moja recka na kwc, ale

to jest żel hialuronowy z (ponoć) łatwo przyswajalnym przez skórę kolagenem
kolagen wiadomo, przydaje się go trochę uzupełnić po 40stce
czy to działa? Szczerze nie wiem. Używam go długo, moja skóra jest w dobrej kondycji (oczywiście relatywnie dobrej, bo swoje lata mam, zawsze byłam sucharem i osobą niskoestrogenową więc wiadomo. Nie dam se nic uciąć za to, że to zasługa tego preparatu, ale w mojej pielęgnacji się sprawdza. Myślę że osoby, które polubiły się z ekoampułkami P&R powinny być zadowolone.
Natomiast sporo jest takich, które HA zapycha, te nie powinny próbować (kwas hialuronowy pełni podobną funkcję co parafina, to środek okluzyjny, tworzy na skórze warstewkę i nawilża w sposób pośredni - zapobiegając utracie wody z naskórka)
a jeśli chcą, to raczej ostrożnie.

Producent zaleca wmasowywać intensywnie żel w wilgotną skórę; robiłam to przy pierwszej buteleczce, teraz już nawet mi się nie chce, za dużo zachodu, dodaję po kropli do porcji oleju czy serum, co tak akurat idzie na gębę.
który to żel, bo coś się zgubiłam
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------


Edytowane przez p4w
Czas edycji: 2016-04-02 o 11:07
p4w jest offline Zgłoś do moderatora