Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-29, 08:11   #2489
aneczkkaa
Zakorzenienie
 
Avatar aneczkkaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 353
Dot.: Wiosno przyjdź , zimo wynocha - chcemy z domu wystawić nocha - III- IV- 2010

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
byłam dziś na malutkim rajdzie w poszukiwaniu m,in. ubranka dla nowo narodzonego synka koleżanki z pracy. Chciałam kupić coś (zgodnie z życzeniem mamy) na ok.74 na lato. I teraz rozumiem mamy chłopców, które swego czasu narzekały, że dla chłopców to lipa. Potwierdzam. Dla dziewczynek 2x więcej wszystkiego i ładniejsze. Ceny z kosmosu-70-100zł za kompleciki typu spodenki+t-shirt. Nawet a hm prawie nic nie było (ewentualnie same t-shirty). Jedynie w C&A był jakiś kompelt za 40zł...Ogólnie złożyliśmy się w pracy i wybrałam bujaczek fishera TAKI , ale że trochę kasy zostanie to chciałam coś dokupić.
Ale w końcu zrezygnowałam z ubranka i zamówiłam taką ramkę z odciskiem stópki i rączki.
I leżaczek zamówiłam dziś ok 14.30 i już jest w drodze do mnie -jutro rano ma być u mnie
najgorsze jes to że jak już znajdziesz coś fajnego to dowalą taką cenę że szlag trafia
__________________
'...Życie nie daje nam tego, czego chcemy, lecz to, co dla nas ma..."
Maciuś 10-04-10
7-06-05 11 tc
20-12-14 10 tc
aneczkkaa jest offline Zgłoś do moderatora