Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Oddałam ekspres na gwarancję i otrzymałam cudzego obleha. Co robić?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-25, 15:08   #18
leobozenka
Raczkowanie
 
Avatar leobozenka
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 197
Dot.: Oddałam ekspres na gwarancję i otrzymałam cudzego obleha. Co robić?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
W kwicie reklamacyjnym nie bylo żadnego pola na temat widocznych uszkodzeń, wyglądu sprzętu itp? sklepy praktycznie zawsze to opisują, żeby klient nie posądził ich np. o uszkodzenie czy zarysowanie sprzętu w serwisie. Jeśli nie masz na kwicie wyraźnie pisanych - zniszczonego uchwytu, przyciętych wylotów oraz widocznych śladów użytkowania, to idź i postaw sprawę jasno - nie chcecie oddać mojego sprzętu? Zgłaszam do rzecznika spraw konsumenta, że sprzęt po odbiorze odbiega od opisu oddanego towaru i najwyraźniej został popsuty. Wnosisz też o zwrot pieniędzy zamiast wymianę [druga reklamacja, możesz już o to poprosić]
Na kwicie była jedynie informacje, że sprzęt jest kompletny i czego dotyczy awaria.

Cytat:
Napisane przez lokilook Pokaż wiadomość
a nie ma jakiegoś numeru seryjnego do porównania?
No właśnie ten numer seryjny składa się z tylko z literki i 1 cyfry i jest dokładnie taki sam jak na sprzęcie, który oddałam na gwarancję. Wydaje mi się, że każdy model tego ekspresu musi mieć taki sam nr. Dziwne, ale innego wytłumaczenia nie widzę, bo jestem pewna, że to nie był sprzęt, który im oddałam na gwarancję. No chyba, że strasznie mi go zasyfili, wymienili kabel zasilania na dłuższy i podmienili uchwyt filtra
__________________
01.06.2005
17.10.2015
leobozenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując